Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy buta kérdés, de...

Tudom, hogy buta kérdés, de hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Szóval rendeltünk a Brendon webáruházból egy etetőszéket. Viszont nem egészen jó, mert a lejt a szék, pedig a fiam csak két napot használta.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol mondták,hogy vigyem vissza ma, mert van egy az üzletben, arra ki tudják cserélni.

A gondom az,hogy a Brendon egy bevásárlóközpontban van, aminek a mélygarázsába tudok megállni, viszont vinnem kell a 9 hónapos fiam, mert nem tudom kire bízni.

Azon agyalok,hogy hogy viszem fel az etetőszéket? Mert jócskán nagy, tehát a babakocsival együtt nem tudom vinni. A fiam nem szívesen hagynám a kocsiban, mert mire felliftezek, elintézem az legalább 15 perc, tehát kizárt,hogy ott hagyjam.

Segítségem nincs sajnos!

Ilyenkor mit lehet csinálni?


2012. szept. 18. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Magadra kötöd a gyereket vagy kenguruba teszed és úgy egyszerűbb, mint babakocsival...
2012. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két verzió van: felhívod a Brendont, hogy mi a helyzet, vki fáradjon le Neked segíteni. A másik: a parkolóban megkérsz vkit, hogy segítsen.

Lehet, hogy túl optimista vagyok, de nekem mindenki mindig segített, ha szívességet kértem.

Isten őrizz, hogy a gyereket a kocsiban hagyd!!!

2012. szept. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kengurum nincs!

Hát én is erre gondoltam,hogy max. felmegyek a gyerekkel együtt, és megkérek ott valakit,hogy jöjjön le velem!

De tényleg lehet,hogy a parkolóban is segítene valaki!

2012. szept. 18. 08:55
 4/7 A kérdező kommentje:

A doboz elég nagy, tehát a hordozót sem tudom vinni, mert mind a két kezem kell hozzá!

Apa dolgozik, nem olyan a munkahelye,hogy hipp-hopp eljöhet!

2012. szept. 18. 09:01
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem is menj fel,mond meg h egyedül nem tudod felvinni,segítsenek.biztosan fognak, a brendon nagyon ad erre
2012. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hordozó alatt ilyenre gondoltam, háton vagy hason: [link] Nem tudom a pontos nevét.


Végső esetben felhivod az üzletet, megmondod nincs help ezért akkor mennél mikor férjed munkára fogható, igy megfelel nekik? Feltételezhetően fel fogják ajánlani a megoldást (leküldenek valakit vagy tessék jönni szombaton).

2012. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kérdeztem,hogy ha nem tudok ma menni,akkor mi van!

Közölték,hogy azt az egy darabot, ami az üzletben van, csak egy napig tudják félretenni!

De a férjem szerint is telefonáljak nekik,ha megérkeztem,hogy küldjenek le valakit!

Mondjuk ez a minimum, ha már nekem kell 25 km-t kocsikázni,egy egy hetes cuccal!

2012. szept. 18. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!