Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tgyás-hoz milyen papírok...

Tgyás-hoz milyen papírok kellenek? Ha szülést előző hónapban megszűnt a munkaviszonyom, de biztosított voltam, álláskeresési támogatást kaptam, akkor is kapok Tgyás-t?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Szülés után három hónappal igényelhető a Tgyás? Ha már nem vagyok biztosítotti jogviszonyban,viszont megvan hozzá a szükséges napom!
2012. szept. 21. 17:38
 2/5 Beus6 ***** válasza:
Igen igényelhető! Munkaügyibe kell regisztrálni és ott kell szólni hogy adjanak foglalkoztatói igazolást és azt kell tovább vinni az oephez! Én túl vagyok egy ilyen torúrán sajna én is hasonló helyzetbe voltam! Minél hamarabb menj be és intézd el mert valamivel több mint a gyes és utánna gyedet is kapsz! Remélem érthetően írtam ha nem akkor kérdezz nyugodtan és segítek amiben tudok!:-D
2012. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Beus6 ***** válasza:
Ja azt el is felejtettem azt hiszem hogy ha a szülés napján nem voltál biztosított akkor nem jár a tgyás sem gyed! De viszont ha be vagy regisztrálva vagy ahogy megszűnt a munkaviszonyod mentél a munkaügyibe akkor nincs
2012. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beus6 ***** válasza:
Gond! De mindenesetre megér egy próbát kérdezz rá a mük. ba!
2012. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!Az nem baj,ha kaptam GYES-t,mert nekem senki nem mondta,hogy csak egy dolog igényelhető!vagy gyes,vagy tgyás...

Milyen papírok kellenek a tgyás igényléséhez?

Mennyi idő múlva folyosítják?


válaszod előre is köszönöm!


Első babás anyuka

2012. szept. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!