Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hétvégén 7500ft lesz az autós...

Hétvégén 7500ft lesz az autós gyerekülés az auchanban (befix nania,15-36kg-ig). Vajon jó lehet, vagy gyanúsan olcsó?

Figyelt kérdés

Nem ismerem ezt a márkát,de elég jó ez az ár...

Amúgy 2 évesemet már beültethetem ilyenbe, ha ruhástól 15 kg?


2012. szept. 24. 21:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Vagy pont, hogy nem, mivel a kisgyerekes bérlet 3850 ft. Kb 3 nap alatt el lehet ennyit autókázni. Mi csak 7végenként használjuk az aztót...
2012. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
egy kétévesnek még nem ez a méret valo ,az egyszer tuti,9-15kg vagy 9-25 kg jó üllést kell venni.de sajna ezek 10000ft kezdödnek akciosan.
2012. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Off: Komolyan csajok, feltettek egy kérdést. Miért kell rögtön a magas C-ről indítani a válaszokat? Normálisan is meg lehetne írni, hogy ne vegyél olyat, mert szar, vagy nyugodtan vedd meg, nekünk bevált. Nem értem, hogy miért támadják le sokan a kérdezőt azonnal, és mitől vannak fent a plafonon rögtön egyesek? Mire jó ez? Kicsit le kellene higgadni és normális stílusban válaszolgatni. Aki nem tud, az meg ne írjon.


Én sem venném meg, minőségibbet válassz szerintem is, bár hozzáteszem mi felnőttünk ülés nélkül, sőt még biztonsági öv sem volt hátul. Nem kell itt egyből a halállal meg a kutyámat sem tenném bele szöveggel jönni...

2012. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, milyen kisgyerekes bérletről beszélsz, nálunk egy havi bérlet 6700 forint, a buszjegy meg 280 ha előre megveszed (sofőrtől véve 360). Emellett, ha otthon van kocsi, ami akkor is pénzt fogyaszt, ha nem használod, hát kész pazarlás buszra is költeni, nemhogy még spórolás lenne.
2012. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%

egy kérdés...


mi alapozod h vacak szar ????


arra h van aki megteheti h 20 000.- (vagy többért) vesz ülést vagy arra h próbáltad és tapasztaltad h rossz???? de akkor írd már le mi a tapasztalati okaid h miért nem jó ......


ismétlem nekem volt nania gyerek ülésem és meg voltam vele elégedve

nem tud kevesebbet mint a márkás

a drágább ülésnél a márkát fizeted meg

a törés teszt -- ha rajta van a matrica h megfelelt, akkor azt nem vond már kétségbe


és mint írták a kósza kamionoktól a 100 000.- ülés sem véd meg

2012. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
43%

Az én véleményem az, hogy nem szabad ilyen ülést venni. Persze tudom,, hogy nem telik mindenkinek jó minőségű ülésre, de igaza van az egyik válaszolónak, hogy egy nem egy sokadik játék, a gyerek élete múlhat rajta.


És ha már a tapasztalatokról esett szó, szerencsére saját bőrömön nem tapasztaltam a rossz üléseket, mert a gyerekeimnek jó teszteredménnyel rendelkező ülésük van, soha nem csalódtam bennük, de a munkám során sajnos láttam ripityára tört "no name" és fent említett üléseket, bennük jobb esetben könnyebben sérült gyerekeket. De láttam fejre állt ripityára tört autót,amire azt mondtuk, hogy na ebből élve nem száll ki senki, és mindenki köztük a gyerek is kiszállt karcolásokkal. Gondolom nem kel mondanom hogy jó minőségű volt az ülés.

Bár én sem vagyok agyonfizetve, számomra nem volt kérdés, hogy jó gyerekülést vegyek.

Higgyétek el, aki hasonlót lát és gyereke van, nem azon fog gondolkozni, hogy mennyit spóroljon az ülésen. Én speciel az első gyereknél jó előre gyűjtöttem a Besafe ülésünkre, utána a kicsinek a Concordra.


És még valamit a minőségről. Nem tudom, hogy aki azt mondja, hogy a márkát kell megfizetni látott-e már egymás mellett egy nania (a még nem tesztelt változatból) és mondjuk egy maxi cosi ülést. Ég és föld a kettő. És nincs minden ülés letesztelve, ami matricát kap, az ugyan mind megfelel egy minimális előírásnak, de ha "no name" ülések is tesztelve lennének, valószínű a 90%-uk elbukna. Még a nagy márkák is megbuknak sokszor, hát akkor ezek. Szomorú, de ez van. Kb, mint az élelmiszereknél, a jó minőségű mindig sokkal több mindennek felel meg, mint az olcsó, mégis a silány minőséget is forgalomba engedik.


Rendőr anyuka

2012. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Rendőr anyuka!Köszi,hogy megmagyaráztad azoknak,akik szt hiszik a márkát kell megfizetni!Ez pont olyan,mint a Suzuki VS. Mercedes.Mindkettő autó,a célnak megfelel,ám óriási különbség van közöttük ami a biztonságot illeti.Ennyi.És aki azt írta,hogy régen hátul öv se volt:ez is igaz,ám az autók-és a világ-se volt így felgyorsulva.Ám ha baleset történt sokkal több végződött halállal,illetve súlyos,vagy maradandó sérüléssel.Ne menjünk már vissza az időben!Akkor legfeljebb Trabi ütközött Polski Fiattal.Ám amikor bejöttek pl.a Zsigulik(mondjuk a 2107-es,ami már "autónak" számított)ott se volt kérdés,hogy melyikben nagyobb az esély az életben maradásra.
2012. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:01

Te komolyan nem hallottál még kisgyerekes bérletről?

Ja, ha nem pesti vagy, hanem faluban élsz, akkor nem szóltam...


De ha áll a pénz a kocsiban, ha nem... Jogosítványa csak a páromnak van, valahogy el kell jutnom bizonyos helyekre, nem tudom, más hogy oldja meg...

2012. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
68%
Khm... Hát hogyne, aki nem Pesten él, az csak falusi lehet. Már megbocsáss, de nekem miért kellett volna róla hallanom? Te tényleg azt gondolod, hogy az egész országnak nincs jobb dolga, mint egyetlen város ügyeit számon tartani? Na jó, veled befejeztem a beszélgetést, mert messziről ordít rólad, hogy korlátolt vagy. De azért veregesd meg nyugodtan a vállad, igazán büszke lehetsz magadra, hogy ilyen eredményesen erősíted a fővárosi emberekről kialakult sztereotípiát, miszerint mindegyik egy pökhendi bunkó.
2012. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%

Rendőr anyukától kérdezem, hogy látott-e már olyan balesetet, amikor ugyanabban az autóban egy márkás és egy no name ülés volt? Mert csak akkor jelentheted ki, hogy az egyik biztonságos, a másik meg nem, ha láttad, hogy az egyik gyerek megsérül, a másik meg nem.


Egyébként ez egy örök vitatéma.


Egyébként tűzoltó férjemmel (szintén látott már 1-2 balesetet...) ugyanazon a véleményen vagyunk. A márkát fizeti meg az ember és a kényelmet. Mennyire párnázott, van-e hozzá italtartó, van-e hozzá rajzasztal és egyéb dolgok. A noname verzió meg annyi, hogy átment a teszten, bevizsgálták és kész. Semmi luxus. Ja meg még a drágábbnál van olyan, hogy garancia, ha baleset történik. Na de, ha akkora a baj, akkor az embert pont nem az fogja érdekelni, hogy az ülés gyártója mennyit fizet...

2012. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!