Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik volt az a műsor,...

Melyik volt az a műsor, amelyikban elkényeztetett kamaszokat vittek el a harmadik világ országaiba dolgozni?

Figyelt kérdés

Egy sorozat volt, de nem emlékszem a címére.

Előre is köszi, ha tudjátok. :)


2012. szept. 29. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Amerika legszigorúbb szülői?
2012. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen az, amit az első írt. A Spektrum-on megy.
2012. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A világ legszigorúbb szülői - egyik kedvenc műsorom.
2012. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
villág legszigorubb szülöi és a spektrumon megy angul tiniket küldenek ,másföldrészre némi nevelésre.
2012. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem erre gondoltam. :) Ennek persze nekem is eszembe jutott a címe, mert nem ez kellett..De azért köszi.:)
2012. szept. 30. 10:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig ennek a műsornak pont ez a lényege, hogy angol (első széria) /amerikai (második) tiniket, akik nem tudnak normálisan viselkedni, semmibe veszik a szüleiket, állandóan isznak, drogoznak, iskolát kerülnek, kiküldik a szülők 7-10 napra vadidegen országba (Afrika, India, stb.), ahol a főként más felfogásnak köszönhetően átnevelték őket, akár munkával is.


És eszembe jutott, Te mit mondhatsz. Van egy film, ami erről szól, amit Te írsz: Átnevelőtábor a film címe. Nemrég néztük meg. De ez nem műsor, hanem film, ami a 70-es évek elején megtörtént eseményeken alapszik.

2012. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, A világ legszigorúbb szüleit ismerem, szeretem is, de nem arra gondoltam. Az Átnevelőtábort is láttam, de nem is arra gondoltam. De köszi a segítséget tényleg! :)
2012. okt. 4. 18:59
 8/9 anonim válasza:
nem, nem dolgozni vitték őket, hanem Németországba és gázkamrába vitték őket, mikor összegyűlt a létszám akkor rotty :-D
2012. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
haha.ez egy kicsit morbid. :D
2012. okt. 8. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!