Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi jellemzi a gyerekeket? (lent)

Mi jellemzi a gyerekeket? (lent)

Figyelt kérdés

Nem általános magától értetődő dolgokra gondolok.(mint pl gyerekesek stb.)

Hanem pl azt mondják, hogy anya és nem azt, hogy anyukám.(mikor másoknak beszélnek az anyjukról)

Ilyesmikre gondolok.

Lehet, hogy hülye kérdés, de köszönöm minden válaszolónak!


2012. okt. 4. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést sem
2012. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban elég hülye,és nem is igazán érthető kérdés...Ráadásul cáfolom,amit írtál.Abszolút jellemző a gyerekekre,hogy sajátjuknak tekintik a tárgyakat,személyeket,így úgy beszélnek róla,mintha a tulajdonuk,sajátjuk lenne.A kisebbik fiam 4 éves,és úgy beszél a többiekkel,hogy pl.ma előbb jön értem anyukám,holnap apukám hoz az oviba,stb.
2012. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jó akkor úgy kérdezem:

Mire figyeljek oda amikor gyerekekkel vagyok?

Amúgy köszönöm, tudom kicsit érthetelen

2012. okt. 4. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokra, hogy ne szidj előtte olyan családtagot akit nem szeretsz, ne beszélj csúnyán, ne mutasd előtte hogy mérges vagy rá, ha valami olyat kérdez ami kényes téma, akkor azt úgy próbáld elmagyarázni, ahogy az ő korosztálya megkívánja.
2012. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!