Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyámügy milyen esetben...

A gyámügy milyen esetben veheti el a gyerekeket?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyermek fizikai vagy szellemi veszélyeztetése esetén. Ebbe sokminden belefér, a szakértők állapítják meg,hogy szükség van-e a kiemelésre
2012. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szüleimnél lakunk a tetőtérben. Külön kis lakás. 3 gyerek. Apuka nem dolgozik. Ezért elküldtem. Személyes bosszúja, hogy elment a gyámügyre jöjjenek ki. Vegyék el a gyereleket. Mert én szar anya vagyok. Kiborultam!
2012. jún. 1. 15:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezért nem veszik el! Ha rendben tartod a gyerekeket kapnak enni,fürdenek, iskolába, óvodába járnak, és van hol laknotok és nem bántod őket nem sok rá az esély hogy csak úgy elveszik tőled őket! Az apuka meg menjen a búsba a bosszújával. Én is egyedül nevelem a lányom, a szüleimnél lakok és ők segítenek anyagilag.
2012. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Semmi olyat nem írtál, ami veszélyeztetés lenne. Mi lenne, az, hogy a szüleiddel laktok, vagy hogy van otthonotok? Ez nem veszélyeztetés :) A kedves apukát jól ki fogják röhögni.
2012. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Reggeltől estig megállás nélkül lelkiismeretesen csinálom a dolgom. Még egyik sem óvodás.
2012. jún. 1. 15:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is sz.rban vagyok apukával, két gyerek van, ikrek. Múltkor is épp összevesztünk, mondtam, hogy költözzön el (lakás enyém, ő albiba kényszerülne, ha mennie kéne), közölte, hogy elköltözik, de elperli a gyerekeket. Azóta sem térek magamhoz.:-(
2012. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják elvenni a gyerekeket, ne félj! Gyámügyesek nem szörnyek, ha te normális vagy, akkor ők is nem lesz semmi baj!
2012. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na basszus,én is ettől félek :( szerintem esély nem sok,hogy elvennék őket,de szemét dolog.Mondjuk nemhogy nem sok,de lehetetlen,hogy neki ítéljék,ha még munkája sincs.Nem akart dolgozni???
2012. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tegnapelött 15:44-nek.

Ne hidd, hogy el tudja perelni!

Ez csak egy beijesztési stratégia.


A kérdezőtől sem veszik el a gyerekeket!


A Kovács Lázár fiát is az anyuka neveli, pedig a Lázár sokkal több mindent meg tudna adni a gyereknek anyagilag, talán érzelmileg is. Az a nő pedig egy szenzációhajász, támogatásra szoruló (állítólag az anyjával lakik, és talán csak gyes-t kap), bugyuta, számító nőcske. Mégsem vették el tőle a gyereket.

2012. jún. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 yuyukas válasza:
Az en gyerekemet azert akarjak el venni mert nem dologzok a kozelebe es anyukam vigyazz ra. De ha a kozelben dolgoznek akkor nem tudnek semmit se keresni mert annyira rossz a fizetes.
2019. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!