Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni. Ti melyiket...

Nem tudok dönteni. Ti melyiket választanátok? Karrier vagy család?

Figyelt kérdés

A munkáltatóm nehéz döntés elé állított, két hét döntési időt kaptam. Nagy terveik vannak velem, több ezer eurós nemzetközi tanfolyamra akarnak befizetni, ezáltal igen értékes szakember lennék a cégnél, magas fizetéssel, és pár év múlva nagyon-nagyon sok fizetéssel. A gond csupán, hogy elköltöztünk, így reggel, este másfél-másfél óra az út. Ha esik az eső, hó akár 2 óra is lehet az út. ez viszont rengeteg, főleg, hogy otthon vár két kisgyerek. A kicsi most lesz kettő, a nagy 3,5 éves. Segítségünk semmi, az összes rokonunk távol lakik, így minden teendő a férjemre hárulna.

Alig találkoznék a gyerekeimmel, akiket imádok.

Viszont félek attól, hogy közel 4 év kihagyás után hol keressek másik állást, kinek kellenék. Lassan 30 éves leszek, nincs sok munkatapasztalatom.

Azt sem szeretném, hogy pár év múlva megbánjam, hogy kihagytam életem nagy lehetőségét. Mert valószínűleg ilyen ajánlatot sehol nem kapok még egyszer ebben az életben.

Egyszerűen nem tudok mit csináljak, félek hogy megbánom, bárhogy is döntök.

(A férjem nem akar beleszólni, nehoyg aztán őt hibáztassam a végén. :))


2012. okt. 5. 14:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem adnék konkrét választ, azt már Te úgyis tudod - legbelül.

Van egy korábban magas beosztásban vezetőként dolgozó, immáron nyugdíjas barátnőm, ő azt mondta, két dolgot bán igazán az életében: hogy egy gyereket vállalt és hogy egy éves korában visszament dolgozni.


Nálam is többször felmerült már a munka-magánélet-család nagy kérdése, mindig azt néztem, mit bánnék jobban. Tudom, hogy ma nem divat, de nem mindig a racionális érvek győztek.

2012. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. okt. 8. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!