Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vágatják le hosszú...

Miért vágatják le hosszú hajukat a kismamák a szülés után? (De szerintem ez megfigyelhető a friss feleségeknél is)

Figyelt kérdés
Gondolom,hogy a vitaminhiány illetve a hormonok a fő okai,vagy mert a baba belekap.Konkrétan arra vagyok kíváncsi,hogy ennek van esetleg lelki vonzata?
2009. aug. 5. 22:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%

Én pont terhesség alatt kezdtem el növeszteni.

Világ életemben vállig érőnél nem volt rövidebb,sőt...de olyan 2éve nagy változásként(lelki okok)levágattam tüsisre,szinte fiús volt.Majd terhes lettem és elkezdtem növeszteni,hogy mégiscsak nőként menjek szülni.Na addigra pont akkora lett,hogy se összefogni,se eltűzni nem lehetett és állandóan a szemembe lógott.Nagyon hullott és ha nem akkor meg a babám tépi(szerencsére most már kevesebbet).Szörnyű,mikor belecsimpaszkodik...de most már legalább cofpba tudom fogni.Ja és maikor mell alattig érő hajam volt,én akkor szem pepecseltem a szárítással....

Szerintem nagyon is lelki oka van minden fajta változásnak,csak erre jobban rá lehet fogni,hogy így praktikus.

2009. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 6. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!