Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 hónapja vérzek. Mi lehet a...

1 hónapja vérzek. Mi lehet a háttérben? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Nem kaptam előbb időpontot, csak nov. 7, igy addig a körmöm rágom. 5 és fél hónapja szültem, már nem szoptatok, Azáliát szedtem, de abbahagytam, mikor a szopit is, ez 5 hete. 4 hete viszont vérzek. Van, hogy délelőtt semmi, aztán ujra..

Mi lehet? Páran mondták, hogy lehet, kell egy egészségügyi küret..szerintetek?


2012. okt. 24. 08:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
rendes vér vagy inkább alvattas, barnás? Nekem olyan volt (többször is), h a menzi 15napos volt, majd 1-2 nap szünet, és alvattas, kicsit véres cucc olyan 1 hétig, majd újra rendes menzi. Ha vmi ilyesmi szakaszokra fel tudod osztani a vérzést, akkor lehet, h progeszteron hiány, ami szoptatás után sokaknál előfordul, és idővel rendeződik, de már ezzel is orvoshoz kell fordulni, h ő nyugtasson meg, vagy adjon gyógyszert. Ha nincsenek elkülöníthető szakaszai, akkor elég sokminden más is lehet, és mindenképpen orvoshoz kell fordulni. Szerintem ne várd meg a 7ét, menj el vkihez, de minél előbb!
2012. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

4 hete egyfolytában van, nincsen szünet, csak max egy délelőtt. Hol ilyen, hol olyan. Néha alvadtas, darabos, néha meg piros, erős. De ez van, hogy egy nap alatt váltakozik. Kivagyok már tőle nagyon. Az előbb hivtam fel a nődokit, akihez az időpontot kaptam, és azt mondta, hogy ez normális. Hát nem tudom, mennyire normális..

Menjek el egy privát dokihoz szerinted? Nemrég költöztünk Pestre, nem nagyon ismerem a jó dokikat.

2012. okt. 24. 09:20
 3/18 anonim ***** válasza:
sajnos én sem ismerek pesten nődokikat, de a körzetes sztkba nem tudsz elmenni? vagy az is időpontkérős? Egyébként azért sztem ne izgulj annyira nagyon, mert ha nincsenek fájdalmaid..., akkor vszleg tényleg "normális", ahogy a doki mondta. Szoptatás alatt, és után elég sokminden tekinthető még normálisnak. De ha sikerül elintézni, azért minél előbb keress egy dokit, vagy sztk-t vagy nemtom. (előző)
2012. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Jégtánc ***** válasza:
SZTK-ba nem kell időpont,több doki van,általában délelőtt és délután is van rendelés.Ilyen,és ennyi vérzéssel én sem várnám meg a 7-ét
2012. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik kerületben laksz.Én a X.ik-ben,kivan írva,hogy csak időpontra lehet menni,de én soha nem kértem.Igaz így volt,hogy 1,5-2 órát vártam mire sorra kerültem.
2012. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Jégtánc ***** válasza:
Nálunk a XX-ban nem kell
2012. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

VIII.-ban lakunk, és kell időpont. Oda kaptam a 7-ére. :(

Nem fáj semmim, azért nem megyek igy, bejelentkezés nélkül, mert a picivel nem tudok annyit várni, és nincs aki vigyázzon rá, mert senkivel nincs el.

2012. okt. 24. 11:22
 8/18 Jégtánc ***** válasza:
Ha rosszabbodik mindenképp ügyelet,ha nem fáj akkor is mond azt hogy jujj de nagyon fáj.
2012. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! Akkor lehet ezt ma "eljátszom" ! :)
2012. okt. 24. 11:24
 10/18 anonim ***** válasza:
Bevagytok jelentve a VIII.kerbe?Ha nem átjöhetsz a X.-be, ha 17 óra körül mész nem kell sokat várni.Én írtam,hogy volt olyan,hogy 1,5-2 órát vártam,csak nem volt időm befejezni amit írtam.
2012. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!