Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni a szomszé...

Mit lehetne csinálni a szomszéd gyerekkel (panel probléma)?

Figyelt kérdés
Egész nap futkározik mellettünk a lakásba és a szobánk csak úgy dörömböl. Szóltunk már nekik,azt kaptuk,hogy nem tudják megkötni. Én elhiszem ,meg hogy gyerek,de napi több órán át már reggel 7-kor erre kelünk és még este 9-kor is ez megy már kicsit sok. Anyát hallom néha ,hogy rászól, apát nem érdekli. Ez ellen lehet tenni valamit? Lehet egyáltalán szólni? 3 hetes babával vagyok itthon a türelmem már véges,mert pihenni nem lehet.
2012. okt. 26. 07:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen megértelek, nagyon idegőrlő lehet.

Sajnos, a panel ilyen (mi is ugyanigy jártunk, csak alattunk ment a műsor, 3 gyerekkel. Ráadásul a szülők nagyon bulizósak voltak, akár hajnal 2-kor is mulattak vadul).

Egy dolgot tehetsz: hangszigetelés a Ti részetekről.

A szomszédot nem fogod tudni megregulázni, a házirend meg csak disz....

2012. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
A társasháznak a nevében is benne van: "társas". Ha nem tetszik valami, el lehet költözni. A szomszéd gyereknek épp annyi joga van szabadon mozogni a saját otthonában, mint nektek a tiétekben. Ha nem tudtok alkalmazkodni, akkor tovább kell állni. Nem tartom jogosnak a panaszod, akármennyire is zavar téged. A szomszédoknak nem kötelességük alkalmazkodni hozzátok. Amíg betartja a házszabályzatban foglaltakat (amiben nem szerepel a kisgyerek lábujjhegyen sétálása), addig nem szólhatsz senkinek és nem tehetsz semmit.
2012. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

De akkor nem is hallod egész nap, hiszen oviban van a gyerek nem?????

8-16-ig legalább. Nem?????

Egyébként engem is zavart, többek között ezért költöztünk tégla társasházba (béreljük), földszintre, hogy az én gyerekeim se zavarjanak senkit.

2012. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Ezért akarunk költözni. Utálok panelban lakni.
2012. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Csak 4 órába ment vissza dolgozni és nem is minden nap. Hát akkor így jártunk.
2012. okt. 26. 17:11
 16/16 anonim válasza:
Iktasd ki a padlócirkálót :D nincs ötletem
2012. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!