Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most hétvégén megyünk baba...

Most hétvégén megyünk baba látogatóba barátnőmékhez. Miket vigyünk, mit szoktak ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eddig az összes barátnőmnek hasznos dolgokat vittem pl. popsitörlő, babaolaj, babafürdető, pelenka (kérdezd meg, milyet használ)stb... Ruhát szerintem felesleges, mert úgyis minden rokon azt visz.
2008. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki beállítana egy cumisüveggel,csak akkor nem vágnám a fejéhez,ha olyan,ami nem zavarja meg a szopási reflexet.Mi pl nem vettünk cumit,meg játékokat,mert mindenki úgyis azt hoz.Viszont tisztálkodószerekből csak gyógyszertárit használunk,az meg vényköteles.

Első lépésben azt javasolnám,hogy kérdezd meg a barátnődet,hogy mit szeretne.Ha meg nem mond semmi konkrétat,akkor egy csőrös pohár hasznos lehet,vagy valami cumi,esetleg fürdetős játék,rágóka.Meg a kismamának friss gyümölcs:)

2008. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is kérdezd meg tőle. De általában ilyenkor nem szoktak semmit mondani. Vidd azt amit az első hozzászóló tanácsolt:pelus, popsitörlő, esetleg olyan ruci ami majd később lesz jó rá, ha még pici a baba, akkor viszont babafürdetős dolgokat ne vigyél, mert olyankor még általában mindenki a gyógyszertári fürdetőt használja.
2008. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én annyira örültem volna, ha valaki megkérdezi mit hozzon, de senki nem tette sajnos, így van egy csomó csörgőnk, amit nem is használ, mert minek bontsak ki tizet..., 8 bébiplédünk azon kívül amit mi vettünk, 3 felesleges cumink, mert a babák csak olyan cumit fogadnak el, amit először kaptak..., természetesen egyik sem olyan, amit mi használunk és még sorolhatnám. Babaruhát senki nem hozott, pedig én annak örültem volna.

Szerintem mindenképp kérdezz rá, hogy minek örülne, ne vegyél felesleges dolgot. És neki is biztos jól esne egy szál virág v. egy kis csoki, mert az anyukákról hajlamos mindenki megfeledkezni.

2008. máj. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én hasznos dolgot kértem mindig ha kérdezték (sajna volt,hogy nem kérdezték). Pl:pelus, popsitörlő kendő, ez tuti fogy.

De a ruhának is örültem,főleg ha kicsit nagyobb volt,hisz aktuális méret úgyis mindig van a szekrényben.

2008. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem még nem született meg,de már kész a kelengyéje és ha megszületik tudnám mit kérnék.Pelus az jöhet minden mennyiségben-nagy segítség,popsitörlő én sensitivet vettem,kencéket nem kérnék-úgyis gyógyszertári a legjobb.Játékot ne,sztem és én ruhát se kérnék,egyrészt mert sok van,másrészt mert én hárklis vagyok,hogy jó minőségű legyen.Cumit ilyesmit sztem semmiképpen ne.Gyümölcs a mamának az szép gesztus sztem..háát így hirtelen ennyi..tudnék még mit mondani de nem biztos,hogy annak más örülne...azért leírom..pl az első időkben a gyógyszertári mindenkiépp mint babaáp.cucc,de később pl én sudocrem popsikrémet akarom kipróbálni,dm-ben gyógyszertárban lehet kapni...azthallottam nagyon jó,de nem is olcsó,esetleg ha nincs annyi teje-de ezt tényleg csak ha nagyon közeli barát,akkor hipp natal tejfokozó tea.remélem segítettem.

2008. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!