Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újlipótvárosi anyukák, van...

Újlipótvárosi anyukák, van kedvetek barátkozni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igeeen :)
2012. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, szóval, mi a Gogol utcában lakunk, van egy 1,5 éves kisfiunk.

Ti?

2012. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hegedűs Gyula utca itt:) 3 és 2 évesek a gyerkők. Szoktatok járni valamerre a kicsivel?
2012. nov. 1. 15:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi is itt lakunk Úlipótvárosban, a Hegedűs Gy. utcában
2012. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
na csak vagyunk itt páran:) mi nemrég költöztünk ide vidékről és nincsenek ismerőseink:( nyáron még csak volt valahogy a játszótereken, de itt a hideg, kuksolunk állandóan. Habár dolgozom részmunkaidőben, gyerekek meg bölcsibe/oviba járnak, de attól függetlenül jó lenne barátkozni:)
2012. nov. 1. 16:35
 6/12 anonim ***** válasza:

Megint első:)

Játszótérre leggyakrabban az Ipoly utcaiba szoktunk járni, a gyerekorvosi rendelő mögé. Sokat járunk a Szent István parkba is, de ott csak sétálunk, nem nagyon szeretem az ottani játszóteret, mert sok a nagyobb gyerek, és nem nagyon figyelnek szaladgálás közben a kisebbekre.Ha rossz idő van, a Dagály utcában van egy jó játszóház kisebbeknek, oda járunk. a fiam imádja a zenét, ezért Dalolka foglalkozásra is szoktunk járni. Fő a változatosság:)

Ti merrefelé jártok? Oviba, és bölcsibe? A kisebbik könnyen beszokott?

2012. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a 4. voltam.

Mi már 10 éve lakunk itt a H.Gy. utcában. 2 kislányom és 1 kisfiam van, januárban lesznek 2 évesek. A Gogol utcai bölcsibe járnak (Szivárvány), vissza kellett mennem dolgozni.

Játszóra a Szent István parkba, a Honvéd-Szemerére és a Margitszigetre szoktunk járni. A Dagály utcai játszóházban mi is voltunk már párszor, tényleg nagyon jó.

2012. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

mi játszóra a Kárpát utcára vagy néha a Lőportár utcára szoktunk járni, meg van egy itt a Tutaj utcában is, de sajnos ott állandóan bagóznak az anyukák:S

a doki mögötti játszón mi csak akkor szoktunk lenni, ha megyünk vissza betegség utáni kontrollra.

A pici a Boribonba jár, a lánykám is oda járt, most kezdte az ovit szeptemberben a Zöld ágban. A Boribon nagyon jó, nagyon meg vagyunk vele elégedve. Az oviról ezt már nem tudom elmondani:S

a Lehel úton (kicsit messzebb ide) van egy játszóház, a Tücsökvár. Ott voltatok már? A Dagály játszóház merre van?


Amúgy nektek van már kialakult baráti körötök itt, vagy még nincs?

2012. nov. 2. 21:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tücsöktanya a játszóház neve, az Árpád híd pesti hídfőjénél van. Azért jó, mert a kisebbek is jól elvannak(akik még csak másznak, vagy mostanában kezdtek el járni). A szöcskevárban volt egy ismerősöm, és azt mondta, az inkább nagyobb gyerekeknek való.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem a környéken az anyukák nem nagyon szeretnek barátkozni.

Én mindig próbálok ismerkedni hasonló korú gyerekek anyukáival. Kérdezek valami hétköznapi dolgot(mennyi idős a gyereke, hogy hívják), és azt szűröm le, hogy nem akarnak beszédbe elegyedni.

Nagyon hiányzik a felnőtt emberek társasága, jó lenne valakivel megosztani a tapasztalatokat, ötleteket cserélni, vagy egyszerűen beszélgetni egy jót, amíg a gyerekek játszanak. A férjem nagyon sokat dolgozik, így baromi "magányos" vagyok. Úgyhogy részemről nyitott vagyok mindenre :)

2012. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
na, akkor csak nem vagyok egyedül a problémával:)) írok privit:)
2012. nov. 4. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!