Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég fiatal vagyok, és nagyon...

Elég fiatal vagyok, és nagyon imádom az édességeket. Nem akarok nagyon elhizni, de az igazat megvalva elég lusta vagyok. Milyen kaját egyek amitől lehet fogyni?

Figyelt kérdés

#kaját egyek?
2012. júl. 14. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
A fogyás agyban kezdődik. Te még nem értél meg rá. Majd meg fogsz, és akkor nem is fogsz ilyen kérdéseket feltenni.
2012. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
84%

egyél sok zöldséget, gyümölcsöt.

és ha eszel is édességet oszd be hogy mondjuk két kockát eszel egy nap.

kerüld a zsíros ételeket.

2012. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. júl. 15. 08:36
 4/4 anonim válasza:

Pusztán az hogy nem eszel soha nem lesz megoldás.

A szervezetnek megfelelő mennyiségű és minőségű táplálékra és MOZGÁSRA van szüksége.


Az,ha valaki nem eszik,nem egészséges.


Nem is tartható fenn.És ha sokáig éhjezteted magad,akkor ha utána fogod telezabálni magad,akkor többet fogsz visszaszedni,mint amennyi voltál.


Tehát,lehet enni mértékkel édességet,és sportolni kell rendszeresen.Ha ezt nem érted meg,soha nem leszel egészséges és csinos.


Az ilyen akaratgyenge emberek miatt élnek meg ezek a Tv shopos dolgokból.Elhitetik az emberekkel,hogy napi 5 perc mozgással le lehet fogyni:)

Hát persze...Akkor más miért tölt 2 órát edzéssel,ha 5 perc alatt is ellehetne érni?

2015. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!