Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák ti is így érzitek...

Anyukák ti is így érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Régen csinos 53 kg- os nő voltam ,sexy ruhákat hordtam,még a boltba is kisminkeltem magam!

Most van 2 gyerekem (2,5 és 1).

Hát van rajtam 10kg +, esetlen és hullik a hajam,csak bő ruhákat hordok,hogy takarjanak,nincs idő kisminkelni magam ha megyünk valahova,idegbeteg vagyok...

Nem tudok lefogyni,egyszerűen gyenge vagyok hozzá (na meg szakács,imádom az ízeket).

Régen olyan sovány voltam :(

Leszek még valaha a régi?



2012. nov. 3. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát pedig igenis ideje, hogy összeszedd magad.:)


Egy éves a kicsi, már nem kicsi, hajrá!!

63 kiló nem sok, úgy sem kell buggyos cuccokat hordani:)

És arra van időd, amire akarod:)

2012. nov. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez mindd rajtad múlik!

Neked kéne erőt venned magadon, neki állni fogyózni, elmenni fodrászhoz, beújítani a ruhatárad, reggel időt szakítani magadra, sminkelni!

Meg lehet ezeket csinálni 2 kisgyermek mellett is, ez nem kisfogás, lustaság!

Tudom, én is voltam így:)))

De megúntam!

60 kg voltam régen, azzal nagyon jól néztem ki, most vagyok 88:(

De, elmentem, vettem 3 farit, 7 új felsőt, 1 új kabátot, 1 kis csizmát!

Levágattam a hosszú hajam kleosra, be festettem más színre.

Mindenkinek szembe tűnt a változás, mindenki dícsérte ez új hajam, mindenki kérdezte lefogytál? ( hol ott csak új ruhákat vettem, ami nem mackó volt pólóval)

Kínaiban vásároltam, ruhákra költöttem 35.000, 5000 volt a fodrász.


Elég csak ennyi ahhoz, hogy jobban érezd magad, reggel csini, de kényelmes darabokat veszel fel, kis smink, és indúlhat a nap!

10 perc reggel, míg a gyerekek kakaóznak, addig meg is van!

2012. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kell egy kis idő magadra, máshogy nem megy. Szokott más vigyázni a gyerekekre, hogy Te is tudj magaddal egy kicsit törődni? Egy kis fodrász, kozmetikus, vagy csak otthon magadnak egy arcpakolás a gyerekek nélkül. Nekem nem volt rá lehetőségem, most hogy járok újra dolgozni, így van talán egy kis időm, amíg a buszon utazom, hogy legalább arra gondoljak, amire akarok, ne minden pillanatban a kisfiammal foglalkozzak. Mert egy gyerek is, de főleg kettő, minden pillanatodat lefoglalja.
2012. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!