Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan viszonyulnátok egy...

Ti hogyan viszonyulnátok egy 9 gyermekes családhoz?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim között van egy 9 gyermekes apuka, akitől gyakran azt hallom, hogy annak ellenére, hogy nem élnek rossz körülmények között, nem segélyekből nevelik fel a csemetéket, egyfolytában negatív visszajelzéseket kapnak másoktól.
2012. nov. 7. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem nyomorgatják a gyerekeket, akkor nekem mindegy hogy 2 vagy 9 gyereke van valakinek. Mert ugyebár vannak olyan családok, ahol van egy rakás gyerek, a sok segélyt meg családit felveszik rájuk, aztán a gyerek meg soha nem lát gyümölcsöt. Na ezt elítélem.
2012. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megemelném a kalapom.
2012. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szintén kalapemelés
2012. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért nem vállalnék ennyi gyereket (ha anyagilag meg is tehetném), mert félnék, hogy nem tudnék mindenkire elég időt szentelni. De ez én vagyok, én nem bízom magamban. Ha nekik ez sikerült, akkor azt gondolom semmi baj sincs a családdal. Meg miért lenne?
2012. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

szerintem kilenc gyerekre nem lehet elég figyelmet fordítani

ha már sok gyereket akar valaki,akkor is max négy.annyira még talán lehet figyelni

amúgy nem itélem el őket,ha nekik így jó,de én nem vállalnék ennyit

2012. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most voltuk ferjem kolegajanal akinek 11 vagy 12 gyereke van es vagy6 vagy 7 a mostani elettarsatol....

na az a helyzet, hogy az a 6 vagy 7gyerek jolneveltebb volt mint az en egyetlen kis csemetem, pedig aztan beleadok mindent..... tobb csaladot is ismerek 6-8 gyerekkel es nagyon szepen elnek....midenhol muvelt szulokkel es nem penzert szult a feleseg.Minden gyerekre raszantak a megfelelo idot , addig a tobbi gyerek eljatszott egyutt.en nem vagyok ennyire jo anyuka, igy 2(tuti) max 3 gyerekunk lesz.

2012. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!