Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van más is, aki általában...

Van más is, aki általában nincs otthon (nem főz) hétvégén?

Figyelt kérdés
Mi általában nagyszülőknél vagyunk,sokszor anyuméknál,ritkábban anyósoméknál.
2012. nov. 8. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a Mamik messze laknak, 3 havonta megyünk csak haza, így főznöm kell.
2012. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én csak két hetente nem főzök,akkor megyünk vasárnap a férjem nagyszüleihez

akkor hozunk is,így hétfőn sem kell még főznöm

néha az én szüleimhez is megyünk hétvégén,de az nem ennyire rendszeres

2012. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Messze laknak a nagyszülők, így evidens, hogy olyankor nem főzök hétvégén/hétvégére, mert ott eszünk. Csomagolnak is, úgyhogy olyankor hétfőn sem főzök.

Ha városban mászkálós hétvégét tervezünk, akkor vagy előre főzök, vagy egyáltalán nem és olyankor étteremben (szép kártyára) eszünk.

2012. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nagyszülő közel van,de fiatalok,hétköznap dolgoznak.Így hétvégén náluk vagyonk.Szombaton az egyiknél vasárnap a másiknál.Annyi kaját odaraknak,hogyhétfő,kedd általában nem kell főznöm...

Úrinő vagyok :D

2012. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk én szüleim és párom szülei is elváltak, szóval minden hétvégére van program :-)

Anyósom, anyukám és apukám felesége mindig csomagolnak is másnapra, így általában nem főzünk hétvégén. Ha meg nem csomagolnak, megyünk barátokhoz, szervezünk egész napos programot. Nem azért hogy ne kelljen főzni, hanem hogy legyen nagyszülőmentes családi programunk is.

2012. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De jó nektek, csak irigykedem.

A legnagyobb gyerekem 15 éves, de még soha nem volt, hogy bármelyik nagyszülőtől kaptunk volna másnapra csomagolt ételt.

Anyukám rég meghalt, apám újra nősült. Egy ideig úgy ahogy jó viszonyban voltunk, de hétvégi ebédre egyszer sem voltunk meghíva, még karácsonykor sem, mondván kicsi a lakásuk és nem férünk el. Az új asszony családja sokkal fontosabb nálunk.:(

A legkisebb lányom nagyszülei a (mostani férjem szülei) pedig ha meghívnak minket, akkor épp annyit és azt csomagolnak ami a "kicsi" fiuknak elegendő és szereti. Mi le vagyunk tojva, na emiatt ritkán járunk oda.


Néha azt gondolom, hogy bennem van a hiba, vagy vonzom az idióta, önző rokonokat.:(


Szóval, én főzök 5 főre úgy, hogy ráadásul a férjem lassan 1 éve munkanélküli, itt lóbálja a lábát mellettem, de nem segít, vagy csak minimálisat. :(((

2012. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!