Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem akartak kifejezetten...

Akik nem akartak kifejezetten gyermeket/nem vágytak rá/nem voltak "anyatípusok", hogyan lettek/váltak mégis Anyává?

Figyelt kérdés

Elég nehéz kérdés,próbáltam érthetően megfogalmazni.

Mostanában elég sűrűn vagyok ezen a részlegen az oldalon (ami Nálam nagyon fura) és olvastam egy-két megnyilvánulást ilyenektől mint amilyen Én is vagyok/voltam,akik nem ájulnak/olvadnak el minden gyerektől,nem vágynak rá illetve erősen a "majd" állásponton vannak illetve ebben voltak.S arról számoltak be,ez automatikusan megváltozik a nőben,kinek terhesség alatt,kinek utána...De erről a "régi állapotról" csak egy-két szóban írnak,mert utána jön az áradozás.:)

Szeretnék sztorikat hallani kiből hogy lett Anya, aki nem volt "anyatípus"!Min ment előtte keresztül stb...

Ha nem érthető miről beszélek,nyugodtan szóljatok!:)

Köszönöm!!!!:)



2012. nov. 16. 20:03
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Én egész egszerűen nem tudtam mit kezdeni a gyerekekkel,mert nem volt soha a környezetemben, családban kisgyerek. Titkon tudtam, hogy ha sajátom lesz, minden megváltozik és minden olyan természetesen fog működni. Így is történt. Sajnos most én sem tudok neked hosszabban beszámolni,de tényleg így van, hogy a "gyakorlat teszi a mestert", nem kell aggódni :)
2013. jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:

41! Nem félek,a 17-es kommentemben írtam erről. De továbbra is teljesen elképesztő,hogy így érzek. Mi van Velem?:)

Köszi a válaszokat,jöhetnek még!:)

2013. jan. 14. 10:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!