Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az nagyon ciki ha...

Szerintetek az nagyon ciki ha első gyermeknek használt babakocsit veszek?

Figyelt kérdés

megmondom őszíntén nagyon várom a babámat,de nem igazán szeretnék 7-800 euróért babakocsit venni,ennél olcsóbb nem nagyon van.ezért arra gondoltam megveszem szinte úgyan azokat használtam de csak 100-200euróért!

mit gondoltok ezzel leégetem magam??

még van 7hónapom és ha nagyon akarom akkor persze 4-5hónap alatt össze rakom a pénzt az újra.de én azokat nagyon drágának tartom!


2012. nov. 19. 14:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is használtan vettem. Mi is kitudtuk volna gazdálkodni a pénzt egy újra, de én is sajnáltam érte azt a sok pénzt.
2012. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki, én sem akarok 100.000.- felett babakocsit venni, szerintem sem éri meg. Én ezeket néztem ki, bár euróban számolsz, nem tudom, hol laktok pontosan. Ezek max. 40ezer és újak :) szerintem nézelődj picit!


[link]

2012. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ebben semmi ciki. Én kettőt is vettem neki, mind a kettő használt, de nagyon jó állapotú kocsi volt. Az egyiket kinőtte, feltettem a netre és másnap el is vitt e egy cuki kismama a születendő kisfiának.

A másik még itt van, porosodik, majd eladom ezt is :-)

2012. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Mi is használtat vettünk ugyanazt a márkát és típust csak az ár feléért és jó állapotban. Nálunk is első baba.
2012. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
mindkét gyerekemnek használt babakocsija volt. Az nem azt jelenti, hogy foltos, szakadt, kifakult. A miénkről sem mondaná meg senki, hogy használtan vettük:-) és olcsón:-)
2012. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg eszembe se jutott, hogy újat kellene venni. Akinek nem tetszik, a használt, majd vesz nekünk újat alapon.
2012. nov. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
Én is használt kocsin gondolkozom. Márkás kocsit is lehet venni már 50-60ezer ft környékén. Ha meg nem lesz használt, ami tetszik, akkor egy Raf-pol fenixet néztem ki. 70ezer ft-nál többet én nem szeretnék rá költeni, még ha egy kis spórolással többet is kiadhatnék rá.
2012. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
váó, 70 ezer?? :-O Panelban ""használt"" Pierre Cardin babakocsit vettünk 13 ezerért..Erre jó a VA.ERA! :-)
2012. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi is használtat vettünk, most a 3. (illetve már 4.) gyerek "tapossa". Nem bántam meg! Amúgy meg 2 hét múlva senki sem mondja meg, hogy Te vetted újonnan, vagy használtan.

Sőt, én az újszülött ruhákat is használtan vettem, pedig telt volna rá. Egyszerűen sajnáltam rá a pénzt, olyan pofátlanul drágák! Így is gyönyörűek voltak, és nem szakadt meg a szívem, ha nem jött ki a kakifolt (sajna volt ilyen).

2012. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is első baba, nem kéne hiányt szenvednünk ha újonnan vettünk volna mindent, de nekem így sokkal gazdaságosabb volt. A bolti ár töredékért megvettem, garantálom semmivel nem rosszabb babakocsit, mint a bolti. Sőt babaruhákat is kaptam, és vettem használtan is bababörzén, nagyon jó áron, és még a pelenkázószekrényem is használt :) Minden mást újonnan van :), ja nem egy elektromos sterilizálót is vettem "használtan" kettő volt a csajszinak belőle, nem használta csak kapta. 1500 forintért vettem. Boltba egy márkátlan is kb 7-8 ezer. Ez kb. 12-13.000.
2012. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!