Kényes kérdés!?

Figyelt kérdés
A terhesség alatt egyáltalán nem hullott a hajam, viszont mióta megszületett a pici azóta elől NAGYON kihullott, levágattam rövidebbre, és most nagyjából addig ér mint Kleopátrának, azzal a különbséggel hogy elől még csak most nő ahol durván 1 cm hosszú körben a fülemig...hogyan takarhatnám el? vagy hogy "álcázhatnám hogy ott kihullott...:( járt már így valaki?
2012. nov. 19. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajpánt?! Tél van sapka?
2012. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajpánt, hátrakötés stb. csak tovább koptatja, illetve újra kikoptatja ott. Vagy levágod az egészet rövidre (én biztos ezt csinálnám, mert imádom a rövidet) és ráfésülöd a frufrurészt, vagy hát... sajnos ki kell bírni, míg megnő.
2012. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon zavaró, akkor menj el egy fodrászhoz és közösen kitaláltok egy fizurát, ami takarhat
2012. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most nő elől a fufrum helyén - sose volt fufrum ahogy rövid hajam se - de nagyon durva hogy végig egy sávban 1 cm. Ötletem sincs milyen rövid haj állna jól, nem túl sok időm van foglalkozni vele. Ha felkötöm akkor is látszik, mert előre felé nő. :(
2012. nov. 19. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!