Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell "állandóan" bántani...

Miért kell "állandóan" bántani az anyukákat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy mimóza alkat, nem látok mindenben támadást, de egyszerűen ami ezen az oldalon folyik, az már nekem is sok(k). (Igen, ha nem tetszik, ne nézzem...)

Nem tudom láttátok-e az előző kérdést, ami törölve lett, de olyan szinten bicskanyitogató stílusban oltották egyesek az édesanyákat és a gyermekvállalást, hogy az már tényleg sértő.

Miért nem lehet magányügy, hogy akar-e valaki gyereket vagy nem? Vagy ha már mindenképpen világgá akarja kürtölni a véleményét, miért nem lehet kulturált formában?

Lehet én vagyok nagyravágyó, de olyan jó lenne, ah az emberek békességben tudnának egymás mellett élni, ahelyett, hogy ott rúgnak bele egymásba, ahol tudnak. Igen, értem én, hogy sok a stressz, rohanó a világ, na de ennyire miért kell elkorcsosulnia mindennek?


Bocsi, a kissé felesleges kérdésért, de ez most kikívánkozott belőlem. (Különben nem szoktam ilyeneken fenn akadni. :/ )


2012. nov. 22. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
én is pont most tettem ki egy kérdést, hogy olvasták e. eléggé ki akasztott engem hogy egy oldalon keresztül szidja, szidják az anyákat.....ezek hogy a fenébe jöttek a világra????
2012. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Na hál isten én csak most léptem fel:D

Hát vannak ilyen emberek....

2 lányos, 16hkm.

2012. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
nem is baj, várandósan ne húzd fel magad :)
2012. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Tényleg, jobban jártál, hogy nem láttad...

Boldog babavárást! :)

2012. nov. 22. 22:38
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Hihetetlen hogy milyen emberek vannak, lényegében elhordott minket mindennek...mi már nem vagyunk nők.... XD
2012. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Köszönöm viszont:)
2012. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Én láttam a kérdést, de már a címből tudtam, hogy nagy balhé lesz belőle és meg sem nyitottam. Te is csináld ezt az ilyen kérdéseknél. Szerintem is mindenkinek magánügye mikor akar szülni és nem kell mással foglalkozni.

Ez az oldal azért jött létre, hogy kérdéseket tegyünk fel, nem azért, hogy kamu kérdések mögé búja provokáljunk másokat.

2012. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Így van kedves utolsó !
2012. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Elkezdtem én is olvasni az említett kérdést, de az elején úgy gondoltam, nem húzom fel magam. Figyelj, ezek beteg emberek. Nem azért, mert nem szeretnének gyereket, hanem a zsigeri, indokolatlan gyűlöletük miatt. Minimum pszichológusra lenne szükségük, nem arra, hogy mi itt felhúzzuk magunkat rajtuk.

Egyébként érdekes, hogy ezen az oldalon szinte naponta felbukkan egy-egy hasonló kérdés, én viszont az életben még soha nem találkoztam olyan emberrel, aki így utálná a gyerekeket és a szüleiket. Ennek az okai a következők lehetnek:

- Egy unatkozó, magányos kamasz provokációja az egész, akit sz.rba se vesznek az osztálytársai, ezért ebben a kis örömben éli ki magát. (Szerintem ez a legvalószínűbb)

- Olyan ritka ez a jelenség, hogy az életben simán elkerüljük az ilyen embereket.

- Csak a neten, arctalanul nagy a szájuk, személyesen viszont nem merik felvállalni a szerintük rendkívül forradalmi nézeteiket.

Most őszintén: melyik verzió érdemli meg, hogy foglalkozzunk vele? Szerintem egyik sem.

2012. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
22:42-es igazad van teljesen, nem szabad az ilyen kérdéseket megnyitni. :/
2012. nov. 22. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!