Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell "állandóan" bántani...

Miért kell "állandóan" bántani az anyukákat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy mimóza alkat, nem látok mindenben támadást, de egyszerűen ami ezen az oldalon folyik, az már nekem is sok(k). (Igen, ha nem tetszik, ne nézzem...)

Nem tudom láttátok-e az előző kérdést, ami törölve lett, de olyan szinten bicskanyitogató stílusban oltották egyesek az édesanyákat és a gyermekvállalást, hogy az már tényleg sértő.

Miért nem lehet magányügy, hogy akar-e valaki gyereket vagy nem? Vagy ha már mindenképpen világgá akarja kürtölni a véleményét, miért nem lehet kulturált formában?

Lehet én vagyok nagyravágyó, de olyan jó lenne, ah az emberek békességben tudnának egymás mellett élni, ahelyett, hogy ott rúgnak bele egymásba, ahol tudnak. Igen, értem én, hogy sok a stressz, rohanó a világ, na de ennyire miért kell elkorcsosulnia mindennek?


Bocsi, a kissé felesleges kérdésért, de ez most kikívánkozott belőlem. (Különben nem szoktam ilyeneken fenn akadni. :/ )


2012. nov. 22. 22:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

22:44-es, neked is igazad van.

További szép estét nektek!:)

2012. nov. 22. 22:46
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen, igazatok van, nem kell vele foglalkozni...felejtsük el :)
2012. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Engem is felhúzott! Nagyon szánalmas volt. Hozzá is szóltam. Vajon az ő édesanyja mit szólt volna mind ehhez?
2012. nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Aki egy buta kérdésen és a válaszokon felhúzza magát, legyen az kismama vagy sem, szerintem annál valami gond van. Én nem dugom homokba a fejem. Igenis elolvasom, mert érdekel más véleménye, még akkor is, ha kamasz és unatkozik. Lássuk be, az anyák is tudnak néha bicskanyitogatóak lenni, amikor nagy áhítattal beszélnek a szent anyaságról, előtte meg mondjuk megb@szta a fél város és minden buliban pitsarészeg volt és így szedte össze a gyereket. Vagy amikor jönnek a nagyot kakiltunk, 5 fogunk van beszámolók. De még ezer példát mondhatnék. Nem láttam a fent említett kérdést és ez a kérdés is olyan naiv, hiszen "bántják" a nyugdíjast, a munkanélkülit, a diákot, a külföldre menőt, a maradót, a tanárokat, a BkV-ellenőröket...miért pont az anyák maradnának ki? Ne húzzátok fel magatokat ilyen kérdéseken, mindig lesznek ilyenek, el kell fogadni, ha valaki másképp vélekedik és esetleg nyersebben fogalmazza meg a kritikát.
2012. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én végigolvastam, nem is figyeltem, hogy törölték.

Ennél provokatívabb kérdés is volt nem régiben, amit nem töröltek.

Mondjuk én gondolkoztam rajta, hogy ezt is az a pasi tette fel, aki mostanában ezen élvez el, hogy lusta, trehány, tehénnek tart minden anyát, és hosszan fejtegeti, miért nem lesz gyereke. Hál Istennek, egy idiótával kevesebb szaporodik a földtekén!

Egyébként igaza van az egyik válaszolónak, hogy nagyon divat mindenkit szidni. De ez az akárki tegnap boldogan feküdt le, hogy jól megmondta a tutit, mi pedig, "anyanemszexik", egy embertársunknak szereztünk egy pár órányi boldogságot, amennyiben megerősödött abban, hogy ő a legszebb, legvonzóbb, legszexibb ember a világon, de Csajágaröcsöge 100 lelkes viszonylatában tuti!

2012. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megírnátok, hogy mi volt a kérdésben? Nem láttam, de érdekel, hogy mi váltott ki ekkora indulatokat.
2012. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!