Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Antidepresszánst szed vki...

Antidepresszánst szed vki kisgyerekek mellett segített vmit vagy sok mellékhatása volt?

Figyelt kérdés
Sajnos problémáim vannak és 3 kicsi gyerekem (hogy miért 3 azt nem ragoznám, nem ez volt a terv hozzátenném). Pszichológust nem engedhetek meg magamnak felénk ingyenes nincsen a fizetős alkalmanként 6-7 ezer ft, nekem ennyi pénzem nincs ilyesmire. Anyagilag épp hogy megvagyunk, sakkozok a számlákkal csekkekkel, állandóan lebeg a fejünk felett hogy nem tudjuk fizetni a hiteleinket (hogy miért kellett felvenni meg szégyeljük össze magunkat amiért felvettük ez már szintén nem megoldás a bajainkra, mert ez már egy kész helyzet ezzel kell kezdenem vmit). A lényeg hogy többszöri rosszullét után pszichiáterhez mentem az sztk ba mert ez ingyenes, aki antidepresszánst írt fel. Nem tudom eldönteni jó ötlet e ezt szedni félek hogy függőséget okoz, viszont ellátni se tudom rendesen magunkat félek hogy vmi rossz fog történni. Tehát ezért kérdezném, ha valaki szedett ilyesmit hogy mit tapasztalt, könnyebb lett e tőle vagy épp hogy rosszabb? Egyébként folyamatosan próbálom magam kirángatni ebből az állapotból mindennap sportolok kényszerítem magam a teendők elvégzésére de nem tudok a gyerekekkel kedves lenni, idegesítenek, zavarnak rossz kedvű vagyok, lehangolt a férjemben is csak a rosszat látom na nem ragozom, szörnyű érzés.
2012. nov. 23. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm szedett valami ilyesmit, pontosan nem tudom a nevét a gyógyszernek. Ezért is hagyta abba a szoptatást 10 hónap után, hogy elkezdhesse szedni. Neki sokat segített, türelmesebb lett és a férjével is jobb lett a kapcsolata.
2012. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!