Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan kismama...

Hol lehet olyan kismama kabáthoz hozzájutni, amiben ki van alakitva hely, "erszény" a babának? Mintha kabát és kenguru össze lenne dolgozva.

Figyelt kérdés
Van valaki, akinek van tudomása gyártóról, márkáról? VAgy amit én láttam eddig utcán, az egyedi készités volt, és nekem is varratnom kell majd?

2012. nov. 23. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azok alatt, amiket láttál, ott volt a hordozókendő mindig és általában házi gyártmányú a kabát. Vagyis azok, akik életvitelszerűen hordozzák vmi hordozóeszközben a babájukat, általában netes szabásminták, ügyeskezű anyukák segítségével alakíttatják át a kabátjukat úgy, hogy a baba is aláférjen:

[link]


mint ahogy itt is látod :)

2012. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal van olyan kabát amibe a babát is bele lehet ültetni. De nem jut eszembe a neve ill márkája. De egy bp-i anya csinálja ill az eszkimók kabátja is ilyen.
2012. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!