Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves baba mellett műfenyő...

1 éves baba mellett műfenyő vagy igazi lesz/volt nálatok?

Figyelt kérdés
Félek,hogy ha igazi lesz akkor a tüskék amik lehullanak azokat megeszi esetleg....a mű meg nem igazi :)
2012. nov. 27. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlom az igazi fenyőt! Nekünk csak 3 hónapos volt a babánk amikor igazi fenyőt kaptunk Karácsonyra (így nem utasítottuk vissza, hiszen ajándék volt) de még tavasszal is találtunk tűleveleket a házban szétszórva! Idén most, hogy már 14 hónapos biztos, hogy nem fogunk igazi fenyőt venni, mert tutira megtalálná az összes tűlevelet. :)
2012. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Ilyenkor mindig elgondolkodom rajta,h biztos én vagyok a hülye,de eszembe nem jutna müfenyöt venni. Az elsö karácsonyán 8 hónapos volt,azóta megszületett a huga is,ö most lesz 1 éves. Igazi fánk lesz,és a földön,nem rakjuk sem asztalra,sem járókába.
2012. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Tavaly 11 hónapos volt a lányom karácsonykor és igazi volt a fa. Idén is igazi lesz.

Nem vagyok egy nagy fenyő-zseni... de van olyan fajta, ami nem (vagy legalábbis kevésbé) hullatja a levelét. Mi olyat szoktunk venni, igaz, hogy drágább, de szebb is.

+ amíg áll a fa, addig bizony naponta porszívózok, ha mégis lehullott levelet látok.

2012. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Csakis igazi!
2012. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Csak és kizárólag IGAZI!2 fiú+2 hónapos kislány anyukája
2012. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Igazi. 10 hónapos volt a lányom karácsonykor. Nem ette meg a tűleveleket, nem is nagyon potyogott. Akkor, amikor kidobtuk, akkor hullott le róla, de azonnal össze lett porszívózva, és nem hordtuk szét. Meg amúgy is, amikor már potyogott kicsit (olyat vettem, ami nem nagyon hullik), akkor összesöpörtem minden nap.

Idén is igazi lesz, csak most kisebb, mert ketten vagyunk, anyagilag jobban jövök ki. De én nem szeretem a műfenyőt.

2012. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű, dús műfenyőnk van, az lesz a házban, a teraszon pedig egy igazi gyökeres fenyő, amit majd egy barátnőm elültet a kertjében.
2012. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Nekünk igazi fenyőnk lesz, 14 hónapos lesz a lányom. :) Mi gyerekkorom óta úgy szoktuk, hogy nagy, vastag fóliát teszünk a fenyő alá, így arra hullajtja a tűleveleit, könnyebb összeporszívózni, takarítani.Még sosem találtam tűlevelet a lakás egyéb részén - kivéve, mikor 12 évesen ráestem a fára, de az más helyzet volt. :)
2012. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Kicsit elbizonytalanodtam most.Az én kisfiam mindent de mindent a szájába vesz és megeszi.A virágot is leszagatta és a levelet bevette a szájába.Nem tudom eldönteni.A műt én se szeretem..de...
2012. nov. 28. 08:11
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly karácsonykor 5 hónapos volt a lányunk, akkor igazi fenyőt vettünk. Lucot, mert ezt engedhetjük csak meg magunknak. Ez sajnos nagyon hullik, akkor is, ha nincs mozgatva. Idén már 17 hónapos lesz, nem merem bevállalni, így műfenyőt díszítünk. Nem szeretem, de ez van. Jövőre meg a teső lesz olyan korban, hogy veszélyesek rá a tűlevelek (mert nem kellemes beletenyerelni pl), úgyhogy akkor is marad a mű. Talán majd utána igazi lesz.
2012. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!