Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szánkózás hány hónaposan?

Szánkózás hány hónaposan?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit korai még a kérdés, de kíváncsi lennék hogy hány hónapostól lehet szánkóztatni a kisbabát? Ha télen lesz 7 hónapos őt lehet?
2009. aug. 18. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, de szerintem még nem élvezni.
2009. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az előzővel,még annyit tennék hozzá,hogy ha kézben is van,nem árt ha tud ülni,mert akkor már elég erős a gerince.Nekem is a minap eszembe jutott,hogy veszek majd szánkót,de az én lányom okt.-ben 1 éves lesz.
2009. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kisfiam 9 hónaposan szánkózott először, mert addig nem volt hó:)

Csináltunk a szánkóra "korlátot" és úgy nem dőle le róla. Igaz, nem lejtőn csúsztunk, hanem a járdán húztuk, de nagyon tetszett neki:)


7 hósan is szánkózhat, max nem tudja, hogy az szánkózás, és azt csak télen lehet...


Én már várom a telet, legalább vége lesz ennek a kánikulának:)


17 hós

26 hetes

2009. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat! Megpróbáljuk télen ( persze ha lesz jó) a szánkózást:-)
2009. aug. 18. 22:20
 5/5 A kérdező kommentje:
jajj elírtam HÓ:-)
2009. aug. 18. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!