Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bunkó voltam vagy jogtalanul...

Bunkó voltam vagy jogtalanul kiabált velem?

Figyelt kérdés
2 éves lányommal bevásárolni mentünk és a mellettünk lévő sorba beült a pénztáros, de még nem nyitott ki. Elnézést kértem, kiálltam a sorból és odamentem ahhoz a szalaghoz, közben még mondtam hogy valószínűleg mindjárt vissza kell jönnöm a babakocsiért is. Erre elkezdett kiabálni a mellettem lévő sorban (abban amiben álltunk) egy ember (kettővel előttem állt eredetileg) hogy mit képzelek magamról ő is siet és valószínűleg itt ketté fog oszlani a sor, ha majd kinyit a kassza és én milyen alapon pofátlankodok be elé. Mondtam hogy akkor tessék, jöjjön, erre elkezdett még a mellette lévő fagyasztópultból vásárolni, beállt elém, én visszamentem a babakocsiért, amikor meglátta, elkezdte mondani h miért nem mondtam h kisgyerekkel vagyok, de szóltam neki h hagyjuk már ezt. Én úgy gondolom egy ki nem nyitott kasszához bárki odaállhat (nyilván a nyűglődő gyerek meg a nagy pocakom miatt akartam túl lenni az egészen, de mégsem kezdhetem el végigkérdezni a sorokat hogy esetleg ha majd kinyit ez a kassza, nem akar valaki gyorsan beállni elém? Értem hogy valószínűleg ha szemfülesebb, ő hamarabb odalépett volna, de én honnan tudjam ki marad a saját sorában ilyenkor és ki vált hirtelen. Vagy igaza volt? Mindenesetre iszonyatosan érzem magam hogy nyilvánosan lekiabáltak, sosem állok senki elé a gyerekre vagy az állapotomra hivatkozva, erre tessék.

2012. dec. 1. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem izgulj! Ilyen emberek mindig vannak! Nekik valószínűleg nem túl jó az életük, hogy így kell mások energiájából lopkodniuk és a veszekedésből erőt szerezni. Ne érezed magad rosszul, nem te voltál a hibás. Felejtsd el a dolgot. Csak nevetni kell rajtuk, máskülönben magad teszed tönkre a túlzott izgulással.

( Engem egyszer azért üvöltött le egy nő, mert ahogy szálltunk föl a buszra, ő meggondolta magát, visszalépett egy lépcsőfokot és a magassarkújával rálépett a lábamra. És persze én voltam a rossz, mert minek megyek a nyakára :D )

2012. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Basszus!!!Sz.ard le...komolyan..az ilyennek nincs nagyobb boldogsága.És ha nem vagy terhes meg nem vagy kisgyerekkel és úgy állsz át akkor mi van?Te voltál a szemfülesebb.Pont.Bezzeg ha ezt egy mínusz 10-el közlekedő húzós kocsis mamika csinálja akkor mindenki hallgat..meg persze az ilyen előtted szedi elő a pénztárcáját a táska aljából miután kimondták mennyit kell fizetni, ami tele van 5 forintossal!!!ÁÁÁÁ...borzasztóan utálom.Nekem is már 3 napja meg kellett volna szülnöm, 23 hónapos a lányom...hát mit ne mondjak minden bevásárlás egy álom..Jól esik mikor előre akarnak engedni, de általában vissza utasítom azzal a felkiáltással, hogy terhes vagyok nem beteg, de mondjuk volt már hogy lányom annyira hisztizett, hogy jobbnak láttam előrébb állni.De ha senki nem foglalkozik velünk az sem érdekel.

Tulajdonképpen olyan jó lenne ha minden boltban lenne egy kismama/kisgyerekes pénztár.Azt hiszem az Auchanhben van, illetve volt régen.Azt nagyon jó ötletnek tartom..De persze azt nem lehet mindenhol.

Szóval nyugi...Szerintem örüljünk hogy mi nem vagyunk ilyen rosszindulatúak!De komolyan.

2012. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

abszolút nem volt igaza!!!

ha nem nyitott ki a kassza és te előbb oda álltál, akkor te vagy előbb nem ő!!!!!!! legyen máskor szemfüles!


a másik hogy mi az hogy kiabál veled ????? terhes nővel ?? kisgyermekes anyukával ?


meg van a véleményem az ilyen emberről!!!!!!!!!


és én tuti nem engedtem volna hogy elém álljon, mosolyogva megvártam volna míg infarktust kap mögöttem :DDD

végül is te voltál előbb a ki nem nyíló kasszánál, szóval semmi indoka nem volt reklamálni!!

2012. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen hogy írtatok, sajnos nagyon őrlődős típus vagyok, de az eszem is azt súgja hogy ő volt a hülye, megpróbálom gyorsan elfelejteni az egészet:-(
2012. dec. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!