Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Albérletbe gyermekvállalás?

Albérletbe gyermekvállalás?

Figyelt kérdés

Jövőre babát szeretnénk,mindkettőnknek biztos állása van,kb 300-350ezer forintból élünk egy hónapban,tgyással kb ugyan ennyi lesz.

Viszont bármennyire is tudom,hogy nem lesz baj,ha albérletbe vállalunk gyereket,nekem rossz érzésem van. :(

Más is van így ezzel?

Ha sajátra várunk sosem lesz gyerekünk. :(


2012. dec. 3. 12:30
1 2 3
 21/25 Pötyös Panni ***** válasza:
Ilyen jövedelem mellett simán lehet venni saját lakást.
2012. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ilyen jövedelem mellett simán lehet venni saját lakást.

Én is albérletbe szültem. Nekünk is hasonló a jövedelmünk, mégsem tudunk lakást venni. Engem nem zavar az albérlet, férjemet már inkább. Szüleim is piszkálnak, hogy miért erre dobjuk ki a pénzt. Szülj nyugodtan!

2012. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen fizetésre nyugodtan vállalhattok gyereket. Az albérletre meg csak annyit, hogy csak otthon nagy divat a saját lakás. Mi külföldön élünk és a rengeteg ismerősből senkinek nincs saját lakása, mindenki albérletben él. Mi is, 2 gyerekkel, kutyával, macskával, családi házban. És kiszámoltuk, hogy pontosan 2x annyi pénzt fizetnénk ki 25-30 év alatt mint az albérlet ára. Úgyhogy maradunk itt és csinositgatjuk az albérletünket.
2012. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
84%
Külföld így, külföld úgy. Nem releváns! Nincs normálisan szabályozva a lakáskiadás, és egyátalán nem nyújt biztonságos életmódot egy albérlet Magyarországon. Majd talán egyszer úgy lesz, de nem most.
2012. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
40%
A lakas kiadas normalisan van szabalyozva, az, hogy a kedves paraszt nem akar a mellek keresete miatt adot fizetni, az a baj... Mert mmit csinal a magyar? Keresi a kiskaput... Ha mindent a törvenybe foglaltak szerint betartananak a tulajdonsok es a hivatalos, köjegyzö altal latott es elfogadott berleti szerzödest iratnak ala akkor semmi baj nem lenne... De csak a penz kell, adozni meg majd Maris fog a szomszedbol utana...
2012. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!