Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép a gyereked? Milyennek látod?

Szép a gyereked? Milyennek látod?

Figyelt kérdés

Persze,elfogultság blabla...De valójában?Azt is elmondhatjátok,hogy néz/néznek ki!

:)


2012. dec. 5. 14:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Lányomra sokan mondják, hogy hú de szép. Mindig azt felelem, hogy csak maradjon így! :-)

Szerintem is szép, de neki csak akkor mondom, ha csinin felöltöztettem. Láttam már olyan óvodást-kisiskolást, aki el volt szállva a saját szépségétől. Meg szerintem a lányom el fog csúnyulni, mire felnő - nézve magamat :-)))

2012. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 krisztivan ***** válasza:
Persze,hogy szépnek látom a fiamat.De ez természetes:-)) Mindenki mondja,hogy milyen jól néz ki és pedig már babának is kisfius arca volt,nem babás.Már 2 éves múlt és hónapról hónapra változik de egyelőre a "jóképű"kategóriába tartozik:-))Barna szemű,hosszú pillákkal és szőke göndör fürtökkel.Plusz mindenkire mosolyog.
2012. dec. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a fiam,még ismeretlenek is dicsérik,persze biztos van némi elfogultság,de én megmondom ha nem látok egy babát szépnek,pl barátnőm kislánya gyönyörű,másik barátnőm kislánya inkább aranyos,mint szép.
2012. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Szépnek látom a fiam! És mindenki azt mondja,hogy milyen formás és szinte tökéletesre sikeredett. Persze,az ember elfogult a sajátjával szemben és egy rokon/ismerős sem fogja azt mondani,hogy csúnya baba,de tényleg szép :) anyósom későn szülte a harmadikat,most 4 éves a kicsi. Lényeg a lényeg ő azt mondta,hogy a legkisebbje nem volt ilyen szép baba,sőt egyáltalán nem volt szép baba. Kicsit meglepődtem,de ilyen is van.
2012. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is a kislányom a legszebb a világon..most 9 hónapos lesz egyik szemére még kancsalít kicsit...doki szerint kinövi. Ettől függetlenül szerintem nagyon szép kiscsaj, kék szemei és szőkésbarna haja van. Ha nem lenne annyi beteg ember az oldalon még képet is linkelnék.:)
2012. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mindig mindenkinek azt mondják hogy szép a gyereke... Ezek után ha az ember bemegy egy játszótérre, 90 százakékban legfeljebb átlagoska gyerekeket lát. De sok köztük a csúnyácska... A fotózásról meg annyit, hogy a pelusokon, plakátokon és a reklámokban ritkán látni helyes gyereket.
2012. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Termeszetesen mindenki szepnek latja a sajat gyereket :)

Az enyeim is gyönyörüek igaz, hogy egyaltalan nem hasonlitanak egymasra, bar ikrek.


A kisfiam maga a tökeletesseg es ezt tudja is magarol, ki is asznalja pofatlanul... Pont tegnap röhögtem egy hatalmasat rajta :) Vegeztünk az oviba, atöltözött, felallt a padra es elorditotta magat, hogy amelyik kislany puszit akar adni neki azt most lehet, rögtön 6 kislany odaszaladt :) Rosszcsont kis kölök, de remeljük, hogy kinövi :)


A kislanyom Ö teljesen mas, sokkal visszahuzodobb es nehezebben oldodik, de a szöke hajaval es a barna szemeivel gyönyörü es igazi kiscsaj. Nadragot nem is hajlando felvenni, csak szoknya jöhet szoba telen nyaron, meg itthon is :)


Ket kisördög, de imadnivalo szepsegek :)

2012. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Nekem is a saját gyermekeim a legszebbek.

A kisfiam haja világosbarna, olyan tüsis fazon. Szeme sötétbarna, majdnem fekete, a szempillái is feketék és nagyon-nagyon hosszúak. Szép kicsike orra és formás, telt ajkai vannak.

A kislányom is totál így néz ki, csak a haja hosszú, göndör. Nagyon hasonlítanak egymásra, és gyönyörű szép mind a kettő.

2012. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem szép, elfogult vagyok? ítéld meg magad.. lehet :)

2012. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Gyönyörű babád van,kedves utolsó! :) szép munka :)))
2012. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!