Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pihenőszék vagy hinta?

Pihenőszék vagy hinta?

Figyelt kérdés
Az a gondom h én olyan pihenőszéket szeretnék amin figyelemfelkeltő játékok vannak, pl szép színes, ha megfogja vagy meghúzza akkor zenél, villog...stb A párom viszont elektromos hintát szeretne a fiúnknak de én nem láttam még olyat amin lennének olyan játékok mint a pihenőszéken.Olyat láttam amin zenélő forgó van, vagy a feje felett lóg egy játék de azokkal nem tud játszani.Karácsonykor már majdnem 3 hónapos lesz ezért szeretnék olyat ami leköti a figyelmét és ösztönzi a mozgásra, a dolgok megfogására.Úgyhogy most ezen megy a vita.Melyiket válasszam?Vagy van esetleg olyan ami mindkettőnknek megfelel?
2012. dec. 7. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hinta párti vagyok, nagyon jót tesz a mozgásfejlődésnek. Nekünk elég egyszerű darab van, 3 hónapos kortól használható, de még egyik gyerekem sem hiányolta róla a játékot. Bőven elég móka nekik a hinta lengése, és hogy bohóckodunk, ahogy lökjük őket.

A pihenőszék felesleges pénzkidobás volt, csak etetőszéknek használtuk, mikor még nem tudtak ülni. A hozzá tartozó játékhíd sem igazán érdekelte őket. Ha játékra akarod ösztönözni, akkor már inkább egy szép színes játszószőnyeg többet ér, főleg, ha hason fekszik rajta.

2012. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hinta, + egy babatornáztató!
2012. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Meggyőztetek!:) Játszószőnyege van.Akkor kap egy hintát.
2012. dec. 7. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Én rezgő pihenőszéket vettem,szeret is benne lenni ha olyan kedve van. Viszont most vennénk neki egy hintát mivel jobban szereti ha a kézbe ringatva van vagy babakocsiba oda vissza tologatva így gondolom a hinta jobban bejönne neki és talán több időm maradna a háztartásra. 2 hónapos fiú anyukája
2012. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!