Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi bevételetek van havonta...

Mennyi bevételetek van havonta? Szerintetek ez kevés vagy én vagyok nagyra vágyó? (lent! )

Figyelt kérdés

Mi 4 -en vagyunk , 2 pici(1 és 2,5 évesek) meg én és a férjem.Nekünk 210 ezer a havi bevételünk. (devizás lakás hitel, személyi kölcsönök stb...)

Soha nem elég a pénz és mindíg spórolni kell, nekem már nagyon elegem van ebből!!!Ti hogy álltok???



2012. dec. 10. 15:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
mi 3-an vagyunk, de ennyiből mi sem jövünk ki. Albérlet, rezsi, kaja, stb... Ez van sajnos. Próbáljuk nem halmozni, hanem csökkenteni a mínuszokat.
2012. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Tőled rosszabbul. Nem győzök sakkozni a kiadásokkal. De ezen nem tudunk változtatni.
2012. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Sztem sajnos kevés, csodálom, hogy ebből ki tudtok jönni! Én tisztelem az ilyen embereket, mint Te, mert én ennyiből nem tudnék megélni!

Mi is négyen vagyunk (4,5 éves és 7 hónapos gyerekek)

2012. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokára mi is 4en leszünk. Kicsivel van csak több bevételünk. Albérlet, rezsi, benzin, kaja. Én is utálom már, hogy állandóan spórolni kell. De pár évig még sajna így maradunk.
2012. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy nagyravágyó, ez tényleg kevés. Mi 3-an vagyunk, kicsit több a bevételünk és még így is nagyon figyelni kell.
2012. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb 150-160-ból élünk meg hárman.Nagyszüleim házában lakunk ingyen,de sajnos egy hamar nem is lesz lehetőségünk saját házra...:(
2012. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is "kevés" egy picit.

Mi 3-an élünk ennél egy picivel többől. Nem panaszkodom, de kevesebbel már tényleg sakkozni kellene nekünk is!

2012. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kevésnek azért nem mondanám, sajnos a deviza hitel visz el sokat nem?
2012. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan nem is tudom.

250 körül van, de mi öten vagyunk. Hitelünk nincs.

Alapból kijövünk, akkor van "gond", ha extra kiadás van.

Múlt hónapban kellett pl. a kocsit vizsgáztatni és megjavíttatni néhány dolgot (elég öreg darab).

A fogorvost kb. 4 hónapja tolom, mert mindig van valami fontosabb, pedig van két lyukas fogam...

Hogy a karácsonyról ne is beszéljünk...


Azért nem panaszkodom Még sose fáztunk/éheztünk!

2012. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 3-an vagyunk, és havi 200-250 ezerből gazdálkodunk. A férjemnek változó a fizetése, az enyém + a csp. fix, ugyan úgy, mint a hitelünk, az is fix.

Lakáshitel, autóhitel (bár ebből már nem sok van szerencsére, 5 hónap), rezsi, és persze minden hónapban van valami plusz kiadás. A múltkor a hűtő romlott el, most téligumit kellett venni, na meg a karácsony... Nem is sorolom, mert biztos ismerős a helyzet.

SPÓROLUNK, általában magunkon, a gyermekünknek mindent megadunk, ha 10.000 ft, akkor 10.000, inkább nem megyek fodrászhoz, csak majd 3 hónap múlva, meg majd én befestem magamnak.

Kajával szerencsénk van valamennyire, mert a nagyszülők falun laknak, és mindent megtermelnek, zöldség, gyümölcs, sőt hús is meg van házilag (sertés, baromfi). Ez azért nagy könnyebbség nekünk, mert ha mindent meg kellene venni, akkor tuti nem jönnénk ki. Szerencsére csak a tv-ből tudom, hogy 50 ft egy tojás.

2012. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!