Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi bevételetek van havonta...

Mennyi bevételetek van havonta? Szerintetek ez kevés vagy én vagyok nagyra vágyó? (lent! )

Figyelt kérdés

Mi 4 -en vagyunk , 2 pici(1 és 2,5 évesek) meg én és a férjem.Nekünk 210 ezer a havi bevételünk. (devizás lakás hitel, személyi kölcsönök stb...)

Soha nem elég a pénz és mindíg spórolni kell, nekem már nagyon elegem van ebből!!!Ti hogy álltok???



2012. dec. 10. 15:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy natural vàgyò!


Mi is 4-en vagyunk, a biztos bevètelünk 370-380 ezer körül van. A havi kiadàsunk, ami tuti elmegy minden hònapban hitel + rezsire kicsivel több, mint 200 ezer, mondjuk ebben van 30ezer megtakarìtàs, ami biztosìtàsba megy. A maradèk Sajna elmegy minden hònapban. A fèrjem maszekol a munkàja mellett, ìgy spòrolni nem kell, de a fix bevètelből nem nagyon tudnànk olyanokat megvenni, amit ìgy egyèbkènt megveszek, pedig ìgy sem èlünk nagy làbon, nem szòrjuk èsz nèlkül a pènzt.

2012. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Nagyra vàgyò akart lenni az első mondatban, bocsi, a gèp àtìrta :)
2012. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
21%
Ne haragudj, de ez van, ti vállaltátok a gyerekeket és vettétek fel a hiteleket. Ha annyira kellett valami, hogy TÖBB személyi kölcsönt is fel kellett vennetek, akkor most ne panaszkodjatok.
2012. dec. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%

Szia!Ez tényleg kicsit kevés.De sajna nincs mit tenni...Viszont,ha azt vesszük nektek még jóval több bevételetek van,az átlagnál!

Nekem még csak egy babám van,3 hónapos.TGYÁS-t kapok ez havi 102 ezer forint,plusz családi 13 ezer,a férjem 160-at keres.Kb 280 ezer a havi bevétel.Két kocsi hitel összesen 50 ezer,plusz rezsi kb. 40 ezer.

2012. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%

ma 16:57

Szeretem, hogy ezen az oldalon ennyi mély érzésű ember van. Igen, igen, "te vállaltad, ne panaszkodj". Az ilyen válaszok olvastán mindig remélem, hogy egyszer a válaszadó kerül ilyen helyzetbe (sőt, őszintén mondom: kívánom).


Na mindegy.


Mi hárman vagyunk, ennél jóval kevesebből: 120.000 forint a havi bevételünk, nem egyszerű, de mindig kijövünk, vaterás eladásokból igyekszem növelni a bevételt, abból veszünk a kicsinek játékot, ruhát. Plusz a pozitív hozzáállás is sokat segít nekem, sosem nézem úgy a helyzetet, hogy ne lássak belőle kiutat. :)

2012. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
20%

17:15 - képzeld, voltam hasonló helyzetben. Annyira hülye azonban sosem voltam, hogy minden szarra hitelt vegyek fel. Az pedig meg sem fordult a fejembe, hogy így szüljek.

Persze tudom, 2 éve még minden maga volt a gyönyör és a tökéletesség....

2012. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%

Elég baj az,hogy manapság már gyereket is aggályokkal és kételyekkel lehet vállalni!Mert én úgy hiszem ez a világ legcsodálatosabb dolga,mégis van aki egyáltalán nem is tud gyereket vállalni,pedig szeretne!Két csodálatos gyereket szültem,akikkel még itthon vagyok 3 éves lesz a nagy,és 4 hónapos a kicsi.Már most vágyom egy új kisbabára,egy új terhességre,DE nem tudok még egyszer szülni.Mert annak a kisbabának már nem lenne meg mindene,és most nem az új telefonra gondolok.Kettőt jól el tudunk látni,így kényelmesen elvagyunk,még egy bébi már nehezen férne bele!Szívem mélyén még 3-at is szülnék.Tehát,ilyen világot élünk...

Valamelyik válaszoló írta,hogy "mert a kérdező életében 2 éve még minden csodás volt." Igen,tudod elképzelhető.Valamelyik cégből egyik napról a másikra rúgják ki az embert stb.

2012. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi marad meg , ha kifizetitek a kölcsönöket , részleteket , mert ugye nem mindegy , hogy mennyi mennyi marad a kasszába.

Sajnos nagyon sokan sokkal kevesebből is kénytelenek megélni ,közöttük mi is , nálunk az egy főre jutó jövedelem 15 ezer forint körül van, de nem csak mi vagyunk így , hanem még nagyon sokan mások is , sőt , még rosszabbul is , azt kell beoszani , amennyi van. Egyébként nekem is elegem van az állandó spórolásból , de nagyon!

2012. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
72%

"Szeretem, hogy ezen az oldalon ennyi mély érzésű ember van. Igen, igen, "te vállaltad, ne panaszkodj". Az ilyen válaszok olvastán mindig remélem, hogy egyszer a válaszadó kerül ilyen helyzetbe (sőt, őszintén mondom: kívánom)."


Nagyon szánalmas amikor az emberek a hitelüket úgy állítják be mintha kényére kellet volna.

2012. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gondolom a hiteleitek miatt marad kevés pénz.Gondolj arra,hogy egyszer lejárnak,és akkor majd nem kell ennyire spórolnotok.Nekünk a többszöröse a bevételünk az említett összegnek,de sokat teszünk félre nehezebb idõkre,nem költekezünk ész nélkül.3tagú a család.
2012. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!