Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi bevételetek van havonta...

Mennyi bevételetek van havonta? Szerintetek ez kevés vagy én vagyok nagyra vágyó? (lent! )

Figyelt kérdés

Mi 4 -en vagyunk , 2 pici(1 és 2,5 évesek) meg én és a férjem.Nekünk 210 ezer a havi bevételünk. (devizás lakás hitel, személyi kölcsönök stb...)

Soha nem elég a pénz és mindíg spórolni kell, nekem már nagyon elegem van ebből!!!Ti hogy álltok???



2012. dec. 10. 15:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kb. 255e a bevétel, egyelőre 3-an vagyunk egy 1,5 éves kislánnyal, de február elején jön a kisöcsi.

Nem panaszkodnék, ha nem lenne a hitel. És nem személyi, nem LCD tévére felvett hitel, hanem hogy legyen saját lakásunk. A kocsin is van még vagy 1,5 év, és egy kötelező társasházi felújítás kapcsán muszáj volt havi 10e-t még vállalni. De ez mind pár év kérdése, és vége, remélem.

Szóval engem is idegesít nagyon az állandó sakkozás, bár a szüleim is nagyon sokat segítenek, szóval még sosem nélkülöztünk. Ha visszamegyek dolgozni, könnyebb lesz anyagilag talán.

De mindig arra gondolok, hogy amíg itt vagyunk egymásnak egészségben, boldogságban, békében, harmóniában, semmi sem számít...

2012. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi csak 3-an vagyunk, 160 a bevételünk, hitelünk ugyen nincs, de a rezsink elég magas sajna, így elég nehezen jövünk ki belőle :(
2012. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!