Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha feljelent anyósom a gyámügy...

Ha feljelent anyósom a gyámügyön, komolyan veszik? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Anyósom kezdettől fogna nem nagyon szeret, mert a férjem korábbi barátnőjét szerette volna menyének.


A lányunk 14 hónapos, amióta elkezdett járni esik-kel, sajnos néha úgy megüti magát hogy felreped a szája vagy lehorzsolja a bőrét. Persze nem napi szinten. A gyerekorvos szerint ez teljesen normális, hamar begyógyul neki.


Tegnap hazafelé jöttünk a boltból és elesett a lányom, nem tudtam elkapni, felrepedt a szemöldöke. Kórház, nem csináltak vele semmit csak tettek rá egy sebtapaszt. Anyósom pont tegnap jött át, és teljesen kiakadt hogy én nem vigyázok rá, sőt, megverem és emiatt kék-zöld a gyerek mindig (ami azért túlzás). Azt mondta feljelent a gyámügyön.


Megteheti? Ki fognak jönni, vagy mi van ilyenkor?


2012. dec. 12. 09:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%

Négy gyerekem van. A nagyok már nagyok (20 év, 14 év, 14 év), a kicsi 4 év, de még soha nem történt meg, hogy úgy elestek volna, hogy felrepedt a szájuk. Az meg főleg nem, hogy 14 hónaposan ez rendszeres!

Nézesd meg a gyermeked egyensúlyérzékét, mert akkor valami nem stimmel. Vagy nem tudom mi történik, hogy ennyi baleset van.

2012. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Voltam már vele az orvosnál, nincs vele semmi baj. Nagyon aktív, de azt még nem tanulta meg hogy a kezét tegye előre amikor esik.
2012. dec. 12. 14:39
 13/15 anonim ***** válasza:
Ilyen korú gyerekek sokat esnek. Én sem álltam ott soha a gyerekem mögött, hogy elkapjam, ha elesik. Mondjuk ő ülésnél borult sokat és koppant is a buksija, de nem lett szerencsére komolyabb baja. Azóta nem esik, mert megtanulta hogyan kell tennie a kezét. Majd a tiéd is megtanulja, neki kicsit tovább tart.:) Olyan, mint én voltam. Álltó helyemben el tudtam esni úgy, hogy a biciklit fogtam. Rengetegszer jártak velem ügyeletre ilyen-olyan balesetek miatt. Vannak ilyen "béna" emberek, mint én is.:)
2012. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

szerintem meg pont az a baj, hogy sokáig mögötte álltál és elkaptad ha esett, nem?

én sokáig elkaptam, mármint mikor tanult állni, elindulni. na aztán akkorákat esett, persze az volt a gond, hogy rosszul. de pár száj felszakad, orrhorzsolás és egy áll felszakítás után megtanult esni :)


bocs az offért :)

2012. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én mindig mondtam az orvosnak, hogy nem lepődnék meg, ha valaki azt mondaná, h verem a gyereket, állandóan zöld-lila volt.

Mellesleg, meg tudják mondani, hogy csak esik-e a gyerek, vagy vered-e. Ne aggódj akkor sem, ha esetleg kivizsgálják az esetet. Az a dolguk.

2012. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!