Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol vannak ilyenkor a szülők?...

Hol vannak ilyenkor a szülők? Mi tudja kiváltani ezt egy 14-15 éves lányból?

Figyelt kérdés

Napi 2-3-szor felnézek fb-re, képet 3-4 havonta cserélek (profilképet). Amíg mindenki a lájkmámorban él, addig engem nem érdekel az, hogy mennyi rajt a lájk mennyi sem. (Csak mert épp néztem tegnap egy kérdést, ahol egy 14 éves kislány valami hasonló megfogalmazással, írta,hogy: 'Nekem csak 20 lájkom van, de nem ettől leszek menő'. Őszíntén nekem jó ha 10 (se): D.


A kérdés lényege, amiről szólni akart:

Megyek fel facebookra, írt üzenetet barátnőm, közben lapozok lejebb miután megnéztem, és egy kb 14-15éves 'kis'lány nadrág letolva, bugyi letolva,kézzel eltakarva azt a bizonyos testrészét,fotózza magát csücsörítve, erre a képre meg 513 lájk, azaz ötszáztizenhárom (elmebeteg.)


Hol vannak ilyenkor a szülők? Az ilyen képet tulajdonosát/szüleit miért nem büntetik meg?

Nem értem komolyan mondom.

Ahogy azt sem, hogy felnőtt emberek hozzászólnak/lájkolják a 'friss húst'

Ezeknek a lányoknak semmi értékjük nincs, egésznap a face előtt lógnak unalmukban fotózzák a puncikájukat és ennyi.


Ez lett a normális?(Én egy pillanatra esküszöm lefagytam)


2012. dec. 26. 16:47
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
72%
Ezt teszi az emberekkel a média...
2012. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%

Egyetértek !! :OO


Mi az hogy ott van a keze?? Vegye el szépen..(muszály volt)

2012. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem a meglepedtséget. Beteg ez a világ, tele van ilyennel az internet. Nekem egy 15 éves unokahúgom van (én 22 vagyok) és szoktam látni,hogy miket rak ki.Őrület. Nagyon rossz irányba haladunk...
2012. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm a válaszokat:).

Második: : D.


Öhm, egyébként ha lenne olyan akinek böki a csőrét, hogy kiírtam illetve mit foglalkozok vele:

Azt akkor úgy előtte hozzá tenném, hogy ilyenek miatt vagyunk mi is leáltalánosítva. Nagyon könnyen rámondják az összes/majdnem mind 14-15-16 évesre, hogy tinir*banc, gyerekes, minden ismeretség nélkül. Csak mert ez lett a világ. Na és most kezdtem megérteni, hogy ilyenek miatt szív az is aki teljesen normális.

pl: nem cigizem, nem iszom, nem bulizom, de ha téma van rólunk akkor egyből,"A mai fiatalok' illetve: 'mit akar egy 15 éves, mit ért ehhez?' Azért mert 90%-a nem ért valamihez, lehet a maradék 10% normális/művelt/kultúrált. Kevesen veszik érte az értékesebbeket, és sokan már az ilyen r*bancokat istenesítik, mivel ugyis ez lett a társasági norma.


Csak, hogy ezek még mindig a társadalom szemétkupacai.

:/

2012. dec. 26. 17:01
 5/23 anonim válasza:
67%
Az ilyeneken én is mindig megbotránkozom ,úgyszint 15 éves vagyok,de eszembe nem jutna hogy felrakjak olyan képet amin kilátszik bármely intimebb testrészem vagy fehérneműm. Meg még az is bosszant mikor kiraknak 2-3 soros szitkozódásokat egymás édesanyjával kapcsolatban. Én sem vagyok egy "szentfazék" de azért ez mégis mindennek a teteje!
2012. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Kevesen veszik észre*


Harmadik: Hát én először látok ilyet, mivel én facebookon senki ismeretlennek nem jelölök vissza, és egyik ismerősöm ismerőse volt ez a 'lányka'.

2012. dec. 26. 17:03
 7/23 A kérdező kommentje:
Negyedik: Általában 3-4 havonta rakok ki új profilképet, illetve nyáron raktam még ki barátnős albumot, erre az iskola kezdése óta már nem maradt idő/illetve mértékkel facebookozok is, illetve csak hétvégén tudok barátnőzni is.
2012. dec. 26. 17:05
 8/23 A kérdező kommentje:

szóval ebből azt szerettem volna kihozni, hogy nekem időm sem nagyon van arra, hogy a bugyim fotózzam, illetve meg sem vagyok magammal elégedve.

Az még oké ha meg van magával elégedve, de ez már nem normális egy 14-15 évestől

2012. dec. 26. 17:06
 9/23 anonim ***** válasza:
harmadik vagyok. sajnos a világ olyan, hogy a gyereket lenézi. Ez is általánosítás, de megállja a helyét. Még keveset tapasztaltál, még fiatalka vagy, még nem vesznek komolyan, ami roppant idegesítő, mert velem is ezt csinálták és emlékszem rá. Az, hogy normális vagy, a saját értéked és ha megtartod, veled lesz az évek során. Arra viszont figyelj, hogy ne szállj el. Ebben a korban hajlamosak az emberek összemérni magukat mással, ami egy ideig ártalmatlan, de nehogy beképzeltség legyen belőle.
2012. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
53%

Szerintem szülők vagy nem törődnek a gyerekkel, vagy nem tudnak arról hogy a lánynak van ez a bizonyos profilja, valószínűleg ezen a profilján csak olyan ismerősei vannak, akik nem ismerik a szüleit vagy egyáltalán nem ismerik őt sem. Az ilyen képek azért kerülhetnek fel, hogy a figyelem rájuk terelődjön. Arra nem gondolnak hogy az érettebb gondolkodású emberek mit gondolnak róluk.

De lehet hogy ezt csak én gondolom így.

2012. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!