Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kevesebb pénzetek marad a...

Kevesebb pénzetek marad a hónap végére, mióta babátok van?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 14:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerű a válasz...
2013. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Jóval kevesebb!Nem marad egy fillér sem.
2013. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel GYES-t kapok, így igen.
2013. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Szerintem nem annyira. Oké,hogy a baba sok pénzt visz el,de amióta nem dolgozom,nincs útiköltségem,nem költök semmit mikor munkába megyek,onnan jövök. A gyedem,az adókedvezmény meg a csp együtt majdnem annyi,mint a fizum volt,picivel kevesebb csak,szóval végülis majdnem ugyanúgy jövünk ki,kicsivel kevesebb marad csak.

De kíváncsi vagyok ez másoknál hogy van!

2013. jan. 3. 14:49
 5/22 A kérdező kommentje:

A válaszomat az elsőnek szántam :)


Hát igen,GYES esetén teljesen megértem,azért az tényleg kevés.... :(

2013. jan. 3. 14:50
 6/22 anonim ***** válasza:
Még csak most várom az elsőt, de erre én is kíváncsi vagyok. Én úgy gondolom, hogy ha a babára költök majd és magunkra kevesebbet, akkor is kevesebb fog maradni hónap végére. De hogy mennyivel, az itt a kérdés. Majd meglátjuk...
2013. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Múltkor volt ez a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


teljesen kiakadtam, mennyi milliomos ember van itt......

2013. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi a linket.

A durva szerintem az,hogy mekkora különbségek vannak. Nem?

2013. jan. 3. 14:59
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de kedves 7-es, miért kell azon kiakadni, hogy valakinek jól megy és van félretett pénze? Szerintem ez lenne az ideális...
2013. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én gyest és két családit kapok,most várjuk a harmadik babát, nem dolgozom, férjem dolgozik, jó keres, nem marad kevesebb pénzünk hó végén szokott lenni általában 70-80 ezer, de eddig mindig valami elvitte hó elejére.!:(

Van hitelünk, is törlesztője 65.000Ft/ hó, házunk tehermentes hál istennek, de a rezsink magas.

2013. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!