Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te miért nem akarsz még egy...

Te miért nem akarsz még egy gyereket?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkinek meg van miért nem akar több gyereket.

2 lányom van.

Nekem az elsö okom, hogy soha többet nem akarok szoptatni. Kegyetlen fájdalmakat éltem át a szoptatás alatt, egyik gyereknél sem jött igazán a tej, szó szerint gyötrödtem és utáltam a szoptatást, de így is 3 hónapig gyötörtem magam vele. és tudom ha még egy lenne azzal is szenvednék hónapokat.

A másik hogy terhesnek sem igazán szerettem lenni. Ahogy nött a hasam egyre kevesebb dolgot tudtam csinálni, elsö terhességemnél meg sok probléma is volt. Habár a szülés meg a gyermekágyi idöszak egyszerü volt.

Viszont anyagilag sem szeretnénk több gyereket, mert imádunk utazni, és jól élni. Ahhoz hogy csak kevés lemondással tudjunk élni abba csak 2 gyerek fér bele.


Ti miért nem akartok több gyereket?



2013. jan. 4. 09:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én szeretnék még 2 hónapos fiam mellél.Illetve először szeretnék,aztán meg nem mert épp a dackorszakos énje kikészít,vagy,mert kimerültem,vagy mert pihenni akarok.De a fő ok az anyagiak,egyelőre nem állunk úgy,hogy beleférjen 1nél több gyermek,tudom,persze nem az anyagiak a legfontosabb,de nem érezném jól magam ha nélkülözni kéne,így sem állunk fényesen és hónap végén már nagyon várom a fizetést,persze nem panaszkodhatok,mert van hol laknunk,van autónk,és minden hónapban belefér a rezsi,kaja,gyógyszer,fiam bölcsis ebédje,benzin mellé valami plusz pl ruha.Persze ugye ennek kéne a normálisnak lennie,na de Magyarországon komolyan luxus cikk már ami máshol általános.A terhességem eleje és vége nem votl kényelmes,és szülés után depressziós voltam,a szoptatásról nem is beszélek,mert utáltam,és a fiam is.Ezek ellenére vágyom arra,hogy terhes legyek és iker lányokra vágyom,persze a lényeg,hogy egészséges legyen.Szóval még szeretnék 2őt úgy lenen teljes az életem de nem sietjük el időm még van 23 vagyok csak,de inkább az anyagiak amik beleszólnak nem a rossz tapasztalatok.
2013. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
*20hónapos
2013. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Èrdekesek a válaszok.


megnyugodtam, hogy másnak is volt rémálom szoptatása.


6 gyerekes anyukára reagálva. Gondolom ti mindent az életetekben a gyerekere tesztek fel. Jó, hogy ilyen szines a világ és tuti hogy gyerekeitek örülni fognak hogy nagycsaládban nöttek fel.

2013. jan. 4. 12:56
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
na meg a lóvé se rossz 6 gyerek után,valljuk be.
2013. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jó a lóvé 6 gyerek után, akkor Te miért nem vállalod be, kedves utolsó?! Nagyon megéri pedig!
2013. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hahaa
2013. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!