Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érezted már, hogy nem akarsz...

Érezted már, hogy nem akarsz magadnak szülni mégegy gyereket?

Figyelt kérdés
Mert a férjem alig foglalkozik a babánkkal, aki 10 hónapos.Nem játszanak, nem eteti, nem teszi tisztába. A fürdésnél velünk van, de igazából sokszor csak összeveszünk a gyerek feje fölött hülyeségeken, s ugyanez van a fürdetés utáni törülközésnél. Ő öltözteti, amyg én kaját csinálok kicsinknek. Olyan rossz, hogy én ezt rossz szemmel nézem. Szeretném őt elfogadni ilyennek, de szükségem lenne rá, jobban. Nem tudok vele beszélni erről, mert tuti megsértődne..És ha lasz még egy baba??? Meg fogok bolondulni segítség neélkül!!?
2012. jún. 9. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell még egy gyereket szülni neki!
2012. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de ezt a gyereket tényleg mindketten nagyon akartátok? Ha igen, akkor csak muszáj vele megbeszélned, csak ne légy indulatos.

Ha meg csak te akartad igazán, akkor nehogy szülj magadnak még egyet. Most beírhatod a naptárba, hogy vagy szétmentek, vagy pokol lesz az életed.

2012. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem sem volt aktív résztvevője a kislányunk mindennapjaiban kb 1.5 éves koráig. Aztán mikor már lehetett vele mókázni, beszélgetni, akkor változott meg minden. Azóta szétválaszthatatlanok! Együtt esznek, játszanak, sétálnak, és nem nagyon mennek sehova egymás nélkül.

Én is meg voltam ijedve az elején, de szerencsére jóra fordult minden.

Remélem nálatok is így lesz! :))

2012. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as:ámen. Csak sajnos ez a ritkább.
2012. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor a lényeg, hogy még várok, nem hamarkodom el a döntést.. S így még jobb, ha nem esem teherbe sem.pedig kis korkülönbséhóget akartam..
2012. jún. 9. 20:18
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi aválaszokat!
2012. jún. 9. 20:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várd meg, hogy hogy alakul a kapcsolatuk, és ennek fényében dönts!

Sok sikert!

3.voltam

2012. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is így alakult, hogy kezdetben nem tudott mit kezdeni a kicsivel, mostmeg együtt mennek nyaralni, a világ végére is magával viszi. Én meg maradok itthon a kicsivel, most 5,5 hónapos. És most megint az a helyzet, hogy a kicsivel nem tud mit kezdeni, de már nem is várom el, tudom, hogy majd változni fog. Sőt modnja is a fiamnak, hogy két év múlva te is jössz velem. :-)
2012. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
és még annyit, hogy 2 év 10 hónap van a gyerekek között, és akkor fürdette először a lányom, amikor szültem a picit, tehát majd 3 évig se fürdetés, se öltöztetés, se semmi. MOndjuk közös csavargásaik már akkor régóta voltak, nálatok is szerintem így alakul majd.
2012. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az első gyerekünkkel a férjem se foglalkozott, csak miután már tudott vele beszélgetni is. A másodikkal már némileg javult a helyzet, bár sokat dolgozik, max. az esti fürdetést vállalja be, azt se mindig, mert nem ér haza.

Viszont: ha te úgy gondolod, hogy "meg fogsz bolondulni segítség nélkül" két gyerekkel, akkor még várj. Nem tudom ugyan, miben lehetne megbolondulni kettővel (nekem is kettő van, illetve remélem, a napokban már három lesz, mert végre kibújik a pici), de ha így érzed, akkor várj egy kicsit.

2012. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!