Az abortusz nagyon faj?

Figyelt kérdés
nem a lelki hanem a fizikai reszere lennek kivancsi
2013. jan. 4. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem fáj. Altatnak, 15 perc és kész. Mire felkelsz kitolnak.
2013. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
akárcsak a gyereket
2013. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ, hogy szültél-e már.

Ha még nem szültél, akkor lamináriával fogják kitágítani a méhszájadat néhány órával a műtét előtt. Nekem ez iszonyatosan fájt.

2013. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

"Az anyaméh gyümölcse jutalom!"

Istentől ajándék. Vannak leányanyáknak otthonok, meg más lehetőségek...

Ma egy nyűgösebb nap után vagyok a pici kislányommal, mégis minden napot áldásnak élek meg.

Szívesen segítek amiben tudok.

2013. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ugyan elhalt magzat miatt volt, de egyáltalán nem fájt semmi. Még nem szültem, a tágító felhelyezését sem éreztem egy cseppet sem.
2013. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

A gyereket nem altatják el.


Ha azt hiszed, a lelki kín olyan könnyen kibírható, tévedsz. Abba fogsz beledögleni, nem a fizikai fájdalomba.


mindig van megoldás. Az abortusz nem az, csak látszólag. Valójában növeli a problémádat. Nem akarom azt kívánni, hogy majd meglátod, mert remélem, meggondolod magad.

2013. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
3-as vagyok, megkérdezhetem, miért lettem lepontozva? Azért, mert nekem fájt a laminária?
2013. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Nyugi, nekem nem fájt, engem is lepontoztak. Ha van rajt sapka az a baj... :)
2013. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi csajok , engem is lehúzott valaki, mert nem fájt. Sőt nem is élő magzatot kapartattam el, hanem halottat.. Biztos valami abortusz ellenes aktivista. Szégyelljem magam, hogy olyat mertem írni, hogy nem fáj. :O Még itt propagálom az abortuszt! :-/ Na ez a no comment kategória.. Hülyék világa..
2013. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nekem is elhalt a baba, ezért volt szükség abortuszra, szóval nem én akartam.
2013. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!