Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hol lehet patikára...

Anyukák, hol lehet patikára panaszt tenni?

Figyelt kérdés

#sajnos #Ügyeletes patikáról lenne szó. #3 hete volt egy negatív tapasztalatom #ugyanis ketten álltak előttem a sorban #és 50 percet kellett várni a -8 fokos hidegben... #Ezután mivel egyedül voltam a gyerekkel tegnap éjjel #orvos után rögtön haza mentünk #felhívtam a patikát #hogy megvannak e náluk a gyógyszerek(mivel az egyik múltkor sem volt) #a hölgy szörnyű hangnemben válaszolt
2013. jan. 5. 15:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

11 évig laktunk Újpesten,tavaly költöztünk el.

Van 3 gyerkőcöm,és sajnos tudom miről beszélsz.

Az a patika egy nagy kalap ....

Borzalmasan,és nevetségesen sokat kell várni,volt,hogy beadtam a receptet és 20 perc múlva jött vissza a nőci,nem tudom,hogy mit csinált addig,talán tényleg turkáló működik náluk titokban:)

Nálunk azt tette be anno,hogy amit a kisfiamnak felírta gyógyszer 50mg-os volt,a nő elnézte és 150mg-osat adott.

A férjem másnap be is ment a patikavezetőhöz,aztán akkor is még nekik állt feljebb a dolog,hogy már késő volt,nem volt jó a fényviszony stb.Kész röhej.

Lehet valami petíció vagy nem tudom mi kellene.

Hála Istennek mi elköltöztünk és nem érint

Amúgy javasolt átmenni a Béke térhez,igaz plussz 10 perc oda-vissza,de garantáltan előbb végzel,mintha ott vársz órákat.

2013. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
52%

Szerintem a kerületi Polgármesteri Hivatalban és az ÁNTSZ-nél. Zárójelben jegyzem meg, hogy ilyen feltűnő rosszhírű patika esetén az önkormányzati képviselő segítségét is kérném.

Úgy gondolom, hogy a patika ügyeletben is "nyitvatart".

A nem sürgősségi gyógyszerekért külön díjat szed.

Kötelességük lenne legjobb tudásuk szerint kiszolgálni, tehát működjön a számítógép és a pénztárgép. Magyarországon számlaadási kötelezettség van 0-24 óráig!

(Ha a vevő nem kéri, akkor kiválthatja a nyugta) Tehát "számla" és "adás" a kötelezettség.

Más kérdés: Éjszaka ne telefonálgasson - ügyelet van.

Éjszaka örüljön a sürgős gyógyszernek és ne egészség pénztárazzon, vagy vegye tudomásul, hogy az ügyeletes gyógyszerészt hívogatják telefonon, egészségbiztosítási számlákat tölt ki és ezért sokat kell várni rá! Lehet, hogy Ön előtt is ilyen fontos tevékenységeket végzett az ügyeletes.

2013. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Panaszkönyvben vagy a vezetőnél.
2013. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!