Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak volt ilyen buta félelme...

Másnak volt ilyen buta félelme az ovikezdéssel kapcsolatban? Fura félelmem van!?

Figyelt kérdés

Hamarosan oviba megy a lányom és a legnagyobb félelmem hogy esetleg ki tud szökni és nem veszik észre.....

nem tudom miért jutnak ilyenek az eszembe....

egyáltalán ki tudna szökni egy gyerek az oviból? vagy olyan ajtók vannak amiket ők nem tudnak kinyitni?


elég bután hangzik így leírva , de vhogy félek hogy eléggé fognak-e figyelni/ vigyázni rá ?

szerintetek ez normális?

másnál volt hasonló?


köszi!


2013. jan. 7. 17:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ettől kicsit én is tartottam, amikor még bölcsis volt, mert például itt is sokaktól olvastam, meg ismerőseim is ilyeneket meséltek, hogy ők gyerekkorukban hányszor kiszöktek az oviból, voltak, akik egyenesen hazaszöktek, csak úgy, vagy kilógtak az utcára. Nekem már ez is nagyon abszurd volt, pedig voltam én is ovis, de tőlünk sosem szökött el senki, nekem például meg sem fordult a fejemben, erre tisztán emlékszem.

A bölcsiben nem aggódtam azért, hogy ki tudna szökni, ott az összes kertkaput lánccal, lakattal bezárták 9 után, viszont az ovinál nem tudtam, hogy lesz majd.

De megnyugodtam, onnan sem tud kiszökni, a kapukon kallantyú van fölül, elég magasan, de ott amúgy sincsenek kint felügyelet nélkül, az épületből meg pláne nem tudnak kijutni. Kintről kódos az ajtónyitó, bentről egy nagy gomb megnyomásával lehet kijutni, ami olyan magasan van, hogy nekem is ágaskodnom kell, hogy meg tudjam nyomni :)

2013. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 porcukormókus ***** válasza:

Egy-ket eve volt is erre pelda, ket ovis megszokott az ovibol es kezenfogva setalgattak a gyorsforgalmi ut szelen.. (ha jol emlekszem jatekboltba mentek volna) Szerencsere semmi bajuk nem esett.

Valaki irta elottem, hogy egy videki oviban nincs penz normalis zarra a kapun; hat ez is eleg durva..

2013. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!