Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes vagyok és nagyon...

Terhes vagyok és nagyon kívánom a finomságokat. Mit tudnék itthon elkészíteni ami olcsó is?

Figyelt kérdés
Sajnos volt egy nagyobb váratlan kiadásunk ebben a hónapban és nem engedhetjük meg magunknak, hogy mindenféle nasit vásároljunk. Viszont én már megőrülök több napja egy kis finomságért. Kérlek mondjatok valami jó kis receptet amit el lehet készíteni olyan hozzávalókból ami mindig van egy háztartásban (liszt, sütőpor, élesztő, tej, búzadara, kakaó, kókusz, vaj...stb)
2013. jan. 15. 16:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

tejberízs ?

rízskoch???? kis baracklekvárral vagy kakaóval meghintve???

2013. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
palacsinta!!!
2013. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

császármorzsa

[link]


krumplis nudli, ez zsemlemorzsával vagy mákkal is finom


tejbegríz, tejberizs

Én még szoktam ilyet is csinálni (nagyon fincsi)

Zsömlét ujjnyi szeletekre vágok, cukros tejbe áztatom egy pillanatra, utána sűrű palacsintatésztába mártom és olajban megsütöm mindkét oldalát. mi nagyon szeretjük.


tízperces fánk is finom, csak sima joghurt kell hozzá:

[link]

2013. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok, még eszembe jutott:

sűrű palacsintatésztába reszelsz almát és így sütöd ki. Fajéhhal meghintve fincsi!

2013. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

fánkot!abból nagyon sokat lehet csinálni,és olcsó is!

mikor terhes voltam hetente kétszer csináltam!

Fánk függő vagyok!

2013. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

egyik kedvenc pillanatok alatt kész,és olcsó sütim bármilyen gyümölcsöt lehet bele tenni ami van otthon mindennel isteni! [link]

a másik: [link]

2013. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Lesz mit sütögetni ebben a hónapban :)
2013. jan. 16. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!