Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes itthonról kivinni...

Mit érdemes itthonról kivinni Angliába? Ami ott esetleg nincs, vagy itthon sokkal olcsóbb?

Figyelt kérdés
Jövőhéten költözök ki Angliába. Előre láthatólag decemberig nem jövök haza. Az értelmes válaszokat köszönöm, zöld kéz megy, idióták kíméljenek! Előre is köszi :)
2012. márc. 8. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Paprikát, kolbászt, szalámit, pálinkát, bórt, erös pistát, satöbbit, magyar dolgokat..
2012. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Kb mindent megkapsz itt is a Magyar üzletekben, főleg ha Londonba jössz.

Egyébként: Piros paprika, Túró Rudi, áramhoz átalakító adapter, pálinka. :)

2012. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ruhából felesleges bevásárolni otthon, mert itt olcsóbb.
2012. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit, mindent megkapsz nagyjából hasonló áron. Esetleg ha van valami tipikus magyar kaja, amit hiányolnál, akkor azt érdemes (gulyáskrém vagy hasonlók), mert ha van is magyar kaja az üzletekben, baromi drága. Mivel csak decemberig jössz, talán érdemes műszaki cikkeket is hozni, csak akkor adaptert is kell venni hozzá, mert más a konnektor, mondjuk azt nem tudom, hogy egy évi adapteres használat jó hatással van-e mondjuk egy laptopra vagy egy hajszárítóra, de talán nem lesz probléma.
2012. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infókat!!! Ment az értékelés mindenkinek :)
2012. márc. 8. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Tejföl, túró. Tudom, romlandó, de én ezt hiányoltam a legjobban. Kolbász nélkül még csak-csak el lehetett lenni, mert a kebab legalább húsból volt, és van kinn szalonna is, de egyetlen rendes helyet se találtam, ahol embernek való túró lett volna :D
2012. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Maria D válasza:
100%
Pirospaprikat,es orolt komenymagot.Tenyleg nagyjabol mindent kapni,persze attol is fugg hova mesz.Felenk nincs magyar bolt,de a lengyel boltban szinte mindent megkapok.En vanilias karikat szoktam hozni,negrot,gyogyszereket:cataflamot,b vitamint(utazashoz)tasakos levest(a lengyel nem izlik).
2012. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!