Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogyan érte el, hoy újra...

Ki hogyan érte el, hoy újra nőnek érezze magát és ne csak anyukának?

Figyelt kérdés
És legfőképpen mikor?November elején született a kisfiam.Sajnos császáros lett és ráadásul most még a tejem is elapadt.Így még jó anyának sem igazn érzem magam.Amelett hafájós a törpe,amit most kezd kinőni,de eddig se nappalunk,se éjszakánk nem volt.Magamra semmi időm sincs.Amellett,hogy az időjárás sem kedvez a kinti nagy sétáknak.Sz@xre semmi időm,ha meg van akkor csak pihenni akarok.De így nem érzem magam igazi nőnek.A hajam csapzott,sminket hrből ismerem csak már.Egész nap itthoni vagy játszs cuccban vagyok,nehogy a picur lebukja.Mit tehetek,hogy végre nő és jó anya lehessek?Normális egyáltalán,hogy így érzek???

2013. jan. 18. 21:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
en nem ereztem hogy mar nem vagyok csinos no, attol mert anyuka lettem...sose jartam sportosan, terhesseg es szules utan sem, ugyanugy elmentem fodraszhoz, sot, tobbszor mint elotte mert ugyanakkor lettem feleseg mint anyuka es nem akartam h az ismerosok azt lassak elhanyagoljam magam es mivel sok ellenpeldat lattam, engem motivalt. mindig vigyazok a kormeimre, frizuramra, reggel az az elso hogy magam rendbeteszem, es mi van ha elkoszolodik a csinosabb bluz? hat lecserelem! most megint kismama vagyok, 33 hetes, a lanyunk 2.5 eves, ot is csinosan oltoztetem, neha vigyazok hogy passzoljunk egymashoz (pl ha csikos bluz van rajtam o is azt kap, ahogy fogom a hajam, az ovet is:D) nyaron felujitottam a sminkkeszletet is, parfumot is kapok rendszeresen a ferjemtol, most is magassarkuban jarok, tudok benne szaladni is:D
2013. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!