Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babás Anyukák, akiknek nincs...

Babás Anyukák, akiknek nincs segítségük! Ti szépnek érzitek magatokat? Mit tesztek érte? Van némi időtök magatokra?

Figyelt kérdés
Én két picivel vagyok itthon. Nincs segítségem. Van, hogy hetekig rendben tudom magam tartani, de aztán megint leeresztek, kiszőrösödik a lábam, nem lakkozom a körmöm stb...Ja, és a torna néha már luxus lenne...
2013. jan. 22. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:

èn megpróbáltam ezeket össze hozni. Vissza festettem a hajamat az eredeti szinére, de így is kb 3 havonta kell festeni mert van sok öszhajam. De ezt akkor megteszem amikor valaki erre esik. (külföldön élünk kb 2-3havonta valaki azért meglátogat egy hétvégére)

Aztán este van idöm meg hétvégén akkor az apjuk itthon. Ilyenkor gyantázok. körmöt alapból nem lakkozok mert vagy müköröm van amit szinte hetente kell kezelni a simáról meg 2 nap alatt lepattog, így sima körmeim vannak.


karácsonyra kaptam egy szoba biciglit, ezt 2-3 naponta tekerem, és rengeteget étálok a gyerekekkel. elsö lányom születése után jobb volt, vele óriási sétákra mentem míg aludt, dirakt hegynek indultam, hogy jól elfáradjak.


Szerintem ami nehezebb az egyedül lét mert ez befásulást okoz. ekkor nekem sincs semmihez sem kedvem.

2013. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyon nem :(
2013. jan. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Legjobban azok vannak lepukkanva, akik festetik a hajukat, de nincs idő/energia menni, ha már van 1 cm lenövés és lesz belőle 4 cm. És hiába van felöltözve csinosan, ha lenőtt a haja és a szőke pl. már be is van sárgulva. Szóval én támogatom az eredeti(vagy ahhoz közeli) hajszín visszaállítását az ilyen durva időszakokban. A tartós szempillafesték és egy jó szemöldökforma sokat dob a megjelenésen. A körömlakk felejtős, mert ha kicsit is lepattogzik, már prolis hatású.
2013. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Van időm magamra, nekem erre szükségem van. Heti 1x jön hozzánk egy babysitter (pénteken) ilyenkor ő hozza el a kicsit az oviból dél körül, és itt marad vele estig. Ez az én "szabad napom" úgy mond. Hétfőtől csütörtökig dolgozom csak (hála a jó Istennek), szombaton szoktunk takarítani, mosni, vasalni stb, vasárnap meg mindig közös programokat csinálunk, elviszem játszótérre, a múltkor állatkertben voltunk stb. Kell nekem ez az 1 nap kikapcsolás. Ilyenkor elmegyek kozmetikushoz, elvégzem e heti bevásárlást (ezt nagyon szeretem csinálni), elmegyek a piacra (szintén jó program számomra), beülök könyvtárba, körmöt csináltatok. Ez nagyjából a program. Az összes többi nap mindig a lányommal vagyok, amit egyáltalán nem bánok, mert imádok vele lenni, olyan programokat csinálunk együtt, amelyeket én is élvezek annyira, mint ő. De nekem jól esik, ha kicsit tudok magammal is foglalkozni, ha szépnek érezhetem magam. A kozmetikushoz meg csak nem tudom magammal vinni a kislányom :D
2013. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon gyantázok alvásidőben, szedem a szemöldököm, reggeli rutinom része a korrektor- szempillaspirál(ezt magamra kötött babával is meg tudom csinálni:D), körömlakk csak azóta van újra, hogy bölcsis a lányom:), Rékára tornázom(20 perceseket), ezt is tudom gyerekkel együtt/ mellett(nagyon szerette a lányom, jót röhögcsélt rajtam, mikor nagyobb lett akkor meg ő is csinálta a maga módján:) ), illetve a kutyával mozgunk minden nap.

Vágattam egy "dögös" rövid hajat,festenem szerencsére nem kell.

2013. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Most hiába pontoztok le, ti is megnézitek azt az anyukát, aki jókora lenövéssel a fején jár-kel, hozza-viszi a gyerekét. Mert igénytelen és nagyon szembetűnő. Szerintem nagyon prolisan néz ki, épp ezért javasoltam a fentieket, de hát úgy látom, néhány lenőtt fejű anyuka magára vette és megsértődött.
2013. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem a kicsi 2 honapos, 6-kor kel (egyszer ejszaka is), megetetem, sminkelek, belovom a hajam, es mire felkel a nagy (3 eves), en mar keszen vagyok. En naponta megyek emberek koze (ovi, bevasarlas, varos). Ritka, ha pocsek vagyok (ilyenkor nem megyek emberek koze).

Ahhoz, hogy csinos legyek, az is kell, hogy a ket lanyom nagyon jo gyerek.

2013. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amíg kicsi volt a fiam,vittem magammal a kozmetikushoz.saját házában volt szalonja,közel annyi idős gyereke van,mint a fiam,így nem volt gond.fél óra alatt végzünk,addig hozta a fia játékait

amikor két éves lett,akkor bölcsibe ment,én meg elkezdtem dolgozni

én ne hivatali munkarendben dolgozok,hanem 12 órázok,éjszakázok,így a pihenő napokon amikor a fiam oviban van,el tudom intézni a szépítkezést.ja amíg kicsi volt,szombaton mentem fodrászhoz,akkor Anyu tudott rá vigyázni

három hete elkezdtem edzőterembe is járni hetente háromszor.elviszem a fiam oviba,fél kileinckor már edzek 1,5 órát.utána rohanok bevásárolni,főzök,házimunkázok,aztán rohanok a fiamért.a délután a miénk,mindent megcsinálok,míg oviban van.nem adnám ezt a munkabeosztást ezer hivataliért sem.az éjszakázás mondjuk nehéz már 15 éve,de valamit valamiért

ha hivataliban dolgoznék,tuti nem tudnék eljárni edzőterembe sem

2013. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!