Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket is jobban izgat, mi...

Titeket is jobban izgat, mi legyen a gyerek neve, mint a férjeteket?

Figyelt kérdés
Csak mert rábíztam,h találjon ő nevet a fiának (ikreink lesznek,s a kislánynak én adtam,azért persze közös megegyezéssel),de vhogy nincs igazán rajta a témán,függetlenül attól,h minden más iránt érdeklődik.Ti hogy vagytok ezzel?
2009. máj. 9. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát az én párom sem töri magát rajta.Én állandóan mondom neki a neveket amelyik esetleg bejön neki akkor azt mondja nem rossz,amelyik nem húzza a száját.És a téma le is van zárva,nem is nagyon érdekli úgy veszem észre.Remélem változik mire jön a babó.Igaz még csak 13 hetes vagyok.
2009. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én is,még csak 13+4 napos.Talán még túl korai is ez a név-válogatás,de én már vhogy el akarom képzelni őket..
2009. máj. 9. 16:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én férjemet se érdekelte túlzottan viszont ha olyat mondtam ami nem tetszett neki...na akkor már érdekelte.
2009. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom még nincs,csak az én nevem,remélem nem baj:D

Amikor kiderült,hogy lány leszek,anyu elkezdett neveket keresni.Apám mondta,hogy válasszon ő,mert ő semmi jót nem tud kitalálni.Aztán mondta,hogy Adrienn,apám mondta,hogy jól van.Megszülettem,erre elkezdi,hogy anyum nem is hagyta őt nevet választani.Bezzeg amikor kérte,semmit sem mondott és nem is izgatta.Amíg fiúnak készültem sem érdekelte,egyszer csak anyum beszólt neki,hogy jól van akkor Jácint lesz,erre bezzeg már hőbörgött.Ebből is látszi,hogy mindig is fiút akart:/

2009. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy ha lány akkor ő választ nevet, ha fiú akkor én. Biztos voltam benne, hogy fiuú egészen a 18. het UH-ig, amikor is mondta a szonográfus, hogy kislány.

Úgyhogy az apja választotta a navét, én meg a második nevét.

A fiamnál- aki már nagyobb- már a születése előtt évekkel elhatároztuk, hogy ha egyszer lesz gyerekünk és fiú, hogy fogják hívni.

2009. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálunk hatalmas szócsaták vannak, mi legyen a neve a gyermekünknek, pedig még csak 11 hetes vagyok :)

Azért a Tituszon totál kiakadtam, mint javaslaton :D

2009. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Párom megismerkedésünk első heteiben közölte, ha gyerekei lesznek mik lesznek a neveik:))) úgyhogy kb. 7 éve adott!

Üdv: 36 hetes kismama

2009. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyémet annyira nem izgatja, hogy néha teljesen kiakaszt vele. Bármilyen nevet mondok (de tényleg bármit) nem tetszik neki. Azt is tudom miért húzza az időt! Azért, mert azt szeretné, ha kislány akkor az én nevemet, ha kisfiú akkor az övét kapja. De én meg ezt semmiképp nem akarom. 27 hetes múltam és se a nemét, se a nevét nem tudom.......... Engem már zavar. De a végén majd úgyis nekem kell kimondani, ő meg majd megszokja :) Ja! Tévedés ne essék, a névválasztás hanyagolásán kívül nincs baj a párommal hál' Istennek!

2009. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hú de jó h nem csak mi vagyunk így ,már megijedtem,de úgy látszik,ez vmi férfiszokás..:)Igazából ő is csak akkor horkan föl,ha vmelyik nem tetszik neki(azért én mondok javaslatokat a fiúra is),eddig egy épkézláb ötlet jött tőle,ami mindkettőnknek tetszett,de elvetettük,mert lánykás volt.Aranyosak vagytok,köszönöm a válaszokat:)
2009. máj. 9. 19:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Azzal vigyázzatok, hogy a "végén úgyis nekem kell kimondani". Tőlem senki nem kérdezte mi lesz a neve ill. még a szülésznő vajúdás alatt de csak kíváncsiságból. Amikor már kint volt nem kérdezték meg tőlem hivatalosan, apuka mondta. Egyébként császároztak de nem hiszem, hogy emiatt, nem voltam altatásban.
2009. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!