Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, mit...

Kisgyerekes anyukák, mit szóltok ehhez a kérdéshez? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy válaszolója voltam a következő kiírt kérdésnek:

Milyen mesével kezdjem? Én is leírtam, kisgyerekes anyukaként milyen meséket javaslok. De azóta érdekes fordulatot vett a történet, egy bizonyos illetőtől olyan válaszok, hosszú hozzászólások, anarchista gondolatok érkeznek sorra, hogy megáll az eszem! Már nem tudom, mit gondoljak, mintha minden eddigi életünk hazugság volna.

Ha van rá időtök, nézzétek már meg ezeket az igen hosszasan értekező válaszokat, ti mit szóltok hozzá?



2013. jan. 25. 10:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Árt-e a tévé? Akkor, ha semmi más inger nem éri és ha nem beszélik meg vele amit lát, akkor igen. A felnőttek is szeretik átbeszélni, amit láttak, akkor egy gyereknek még inkább szüksége van rá!
2013. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hát én paff lettem a témától. Nem bírtam teljesen végigolvasni, mert elborult az elmém. Tényleg eltértek a kérdéstől alaposan. Igazából nem is tudom mit gondoljak erről. Talán azt, hogy nem semmi mennyi ideje van egy témával foglalkozni. Kicsit felgyűlt benne a mondanivaló, meg az érzések és most jól megmondta az olvasóknak/ nekünk. Ráadásul, hülyék is vagyunk, mert a nyomatékosítás kedvéért, ki is emelt szavakat.

Én amondó vagyok, kedves kérdező, szánj rá pár percet, nézd meg a mesét, és döntsd el, hogy babád nézze-e, vagy sem. Nálunk első perctől kezdve megy a minimax napközben. Kivülről tudom, melyik mese után melyik jön. A legtöbbjének csak a zenéje érdekli 1 éves kisfiamat, de van az a lökött kisbárány, a Timmy, azt végigdumálja vele. Én így döntöttem, hogy ha sól a tv, akkor mese szóljon. Időközönként átkapcsolunk Nils Holgerssonra, Mirr-Murr-ra.

2013. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A kérdést nem én írtam ki, csak én is válaszoltam egyszer. Mi is bogyóbabócázunk meg mickeyegerezünk, de valahogy idegileg engem kiborított a végkifejlet. A kérdező vitába is szállt az illetővel, én nem is tudnék, olyan hülye agymosottnak érzem magam. Mert már itt nemcsak a mesenézésről van szó, hanem az egész eddigi életünkről, államhatalom, kormányok, védőoltások, csokiban marhavér stb. Fel nem foghatom ezt a sok marhaságot egyszerre, nem is kéne vele foglalkozni, de hát kételyeket ültetett el bennem.
2013. jan. 25. 11:23
 14/23 anonim ***** válasza:
Provokátorok mindenhol vannak, és ők erre "szakosodtak", hogy kételyeket ültessenek el benned. De ennek a fele sem igaz. Persze abban igaza van, hogy a tévé agymosás, és a politika befolyásolja a médiát, de ezt eddig is tudtuk. De azt nem értem, hogy jön ide a marhavéres csoki? :DDD Szóval oké, elolvastuk, de nem kell mindent elhinni. Van benne némi igazság, de ez egy új téma és nem a gyerek meséjéhez tartozik.
2013. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele! Mióta bezárt a Lipót mező.....köztünk járnak.
2013. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Van benne igazság,de nem akartam végig olvasni valahogy nem sok köze volt a témához,nem szoktam tvben hülyeségeket nézni csak filmet,vagy főzőműsort,és nem hiszem,hogy attól,hogy a gyerek kapcsolatba kerül ezekkel problémái lennének,ma ma generáció sokkal intelligensebb mint mi,sokkal hamarabb értenek majd minden technkai kütyühöz,fiam 1,5 évesen két gombbal kikapcsolta a gépet,ha megszerzi a távirányítót bekapcsolja a tvt és megkeresi a főzőműsort,pedig nem néz rendszeresen sem tvt sem mesét.A telefonnal felhívj a mamát,és nézegeti a fényképeket,nem tanítottam neki.
2013. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Az összeesküvés-elméletek hívőinek pont az a lényege, legfontosabb missziója, hogy az "agymosott" tömegeket felvilágosítsák. Az ilyen embereknek mindenre van egy magyarázata, ami mögött a Nagy, Gonosz mögöttes hatalmat sejti (ufóktól a kormányig). Ezekben lehet némi igazság, de közel sem annyi, mint hiszik - pontosabban, sem az egyik, sem a másik elméletet nem tudták még kétséget kizáróan bizonyítani.

Nem hiszem, hogy a boldogság vagy éppen a kiegyensúlyozottság attól függ, hogy minek dőlsz be, vagy éppen minek nem. Nem lesz senki elégedettebb attól, hogy ő TUDJA, hogy marhavért kevernek a csokiba és valójában megvan a rák ellenszere, csak elhallgatják. Inkább megkeseredik az élete és paranoiás lesz.

Mindent mértékkel és mindent egy csipet kétkedéssel - és hallgass az ösztöneidre!

2013. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Marhavér ide, marhavér oda, én szeretem a jó csokit!
2013. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hát nekem elég volt idáig eljutnom:

"Elképzelhetetlen, hogy ne olvadjunk el a sztároktól, akik csak azért maradhatnak toppon, mert a sátánista háttérhatalomnak engedték, hogy beszervezzék őket?


Elképzelhetetlen, hogy ne készpénznek vegyük végre, amit oktatnak az iskolában, amely a hatalom kénye kedve szerinti manipuláció, túlnyomórészt hazugság?


Elképzelhetetlen, hogy elgondolkodjunk az oltások hasznosságán, netán hogy egyenesen mérgek-e, a gyermekeknek minimum alvászavart, érzelmi szorongást, de rosszabb esetben autizmust, hiperaktivitást okozva a későbbiekben? "


Üvölt a válaszokból, hogy az azokat író személy a végletekig korlátolt és manipulálható.

2013. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Teszem hozzá, az idézett válasz 100%-ban "hasznos". Ebből is kitűnik, hogy egyrészt mennyi birka van, másrészt, hogy mekkora marhaság a pontozás, hiszen hol a viharba válasz ez a kérdésre?
2013. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!