Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, mit...

Kisgyerekes anyukák, mit szóltok ehhez a kérdéshez? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy válaszolója voltam a következő kiírt kérdésnek:

Milyen mesével kezdjem? Én is leírtam, kisgyerekes anyukaként milyen meséket javaslok. De azóta érdekes fordulatot vett a történet, egy bizonyos illetőtől olyan válaszok, hosszú hozzászólások, anarchista gondolatok érkeznek sorra, hogy megáll az eszem! Már nem tudom, mit gondoljak, mintha minden eddigi életünk hazugság volna.

Ha van rá időtök, nézzétek már meg ezeket az igen hosszasan értekező válaszokat, ti mit szóltok hozzá?



2013. jan. 25. 10:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom a provokáló írót, mert szerintem nem kicsit zizzent, de még jobban sajnálom a családját, környezetét, hiszen ott igazán tudja érvényesíteni ezeket a gondolatokat, ha ne adj isten gyerekkel is foglakozik (tanár, óvónő vagy hasonló) akkor elég sok embert megfertőzhet a nézeteivel...

Az ilyen emberek szoktak szerintem egyszer csak bekattanni, hogy senki nem érti meg az igazát, és egyszer csak a hírekbe köt ki, mint egy ámokfutó gyilkos...

Bocsi, ha túlzás amit írok, nem olvastam végig, de amiket láttam, azokból ez jön le...

2013. jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 kabymaci ***** válasza:
Nem a kérdéshez tartozik de az egyik ismerősünk mesélte hogy elment a gyerekével vendégségbe és meghallotta a gyerek a providentnek a zenéjét már magától mondta a telefonszámot :D azóta nem engedi őket csak mesét nézni :)
2013. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megnéztétek, egy kicsit megnyugodtam, különösen a 17-es válasza nagyon találó, igaza van!
2013. jan. 26. 07:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!