Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok le, ha...

Ti hogyan reagálnátok le, ha a Disney könyvklub nem azt az ajándékot csatolná, ami a honlapon szerepel?

Figyelt kérdés
Tavaly (vagy inkább azt megelőző év végén) beléptünk a Disney Könyvklubba, melynek a 9. havi ajándéka egy Szimba társasjáték (ami tulajdonképpen egy félbehajtott kartonlap) volt. Időközben a 9. havi ajándék módosult Susi és Tekergő c. könyvre. Elhiszem, hogy aszerint kell eljárni, ami eredetileg tervbe volt véve, mégis bánt, hogy aki újonnan lép be, értékesebb ajándékot kap. Értem én, hogy ez is egyfajta marketingfogás ("csali"), de nem kellene valahogy a régi tagokat megbecsülni, ha már ennyi pénzt otthagytak?
2013. jan. 25. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted öket èdekli,mióta vagy klubtag ès milyen az ajándèk? Mi ma kaptuk meg a micimackós elsõ ajándèkát,ha nem fognak tetszeni akkor lemondjuk.
2013. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem egy egetrengető probléma, inkább csak egy mutató, én is fontolóra veszem a lemondást. Előfordult már, hogy 2X ugyanazt küldték, de hát "aki dolgozik, hibázik" és postafordultával orvosolták is a hibát.
2013. jan. 25. 15:23
 3/3 Golan Trevize ***** válasza:

Én alolvasnám a szerződést/feltételeket, amit aláírtam vagy elfogadtam.

És azt várnám, ami aszerint nekem jár, sem kevesebbet, sem többet.

2013. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!