Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek nincs havi 10 ezre...

Akinek nincs havi 10 ezre ruhákra a gyerekeire és nem is kap sok sok ruhát rokonságból, leírná hány ruhája van a 3-4-5 éves gyerekeinek?

Figyelt kérdés

Egy is lehet vagy kettő ( a gyerek) nekem 3 és 5 éveseim vannak, nem kapunk senkitől ruhát a rokonságból. Korábban jobban álltunk anyagilag mostanság meg kell húzni a nadrágszíjat. Nem éhezünk, nincs elmaradásunk, egyszerűen nem jut több ezer ft-os ruhákra 2-3 havonta. És érdekelne másnál hogy van ez mennyi

1. alsónemű

2.rövid ill. hosszúujjú felső vagy tunika

3.mennyi naci (főleg így télen vastagabb bélelt)

4.szoknya, nadrág, harisnya vagy leggings

5. kabát

6.cipő

hány van gyerekenként ?


2013. jan. 26. 15:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ja igen egyébként ezt próbálom én is hogy nem szezonjában megvenni előre de most is pl keresném előre a tavaszi nyári ruhákat de sehol sincsenek még...

mire lesznek addigra meg az áruk is felmegy ezt most a teszveszre is értem...

Illetve ott is a szebb ruhácskáknak jól megkérik az árát már ekkora méretekben (plusz a postája ugye...) illetve még mindig ott a rizikófaktor hogy egyáltalán JÓ LESZ e a leméretés dacára vagy úgy néz e ki mint a fotón :(

2013. jan. 26. 16:13
 12/19 anonim ***** válasza:
én azt tudom neked tanácsolni hogy a helyi bababörzét keresd meg.Nem a nagy megyeit vagy Pestit.Nálunk börzén annyi cucc van.300-400 FT megkapsz bármit válogathatsz kedvedre.A decemberi börzén 700 volt csizma 600-700 téli kabát-Én is így oldom meg.3 gyerekem van.Minden hónapban veszek 3000-4000 ft-ért.kinek mi hiányzik.Meg duriban.És rengeteg ruhájuk van.
2013. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

én leértékeléseken vásárolok,illetve én pesti vagyok igy én téli ruhák kivételével a hádába vásárolok gyerekeimnek.kg ra .

2013. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Használt baba-, és gyermekruhák, webshop is akár remek tud lenni. Nem tudom, szabad-e reklámozni, de Karácsony után 70 %-os akciójuk volt az összes ruhára. 200 Ft-okért vettem rengeteg ruhát, újszerű, tökéletesen kinéző, márkás ruhákat. Ilyenből jó bespajzolni.

Ha írtok privátban, megírom a helyet, ahonnan 6-szor rendeltem és nagyon meg vagyunk elégedve. (Most épp kifosztottam a boltot, sok szép holmi nincs, de úgyis lesz feltöltés hamarosan.) :)

2013. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm írok privit, mert felénk bababörzén aez a méret már szinte sosincs meg nekem nincs havonta 4 ezer ft-om most ruhára épp ez az...

Nem Budapesten élünk sajnos, turi kínálat gyerekruhából siralmas itt felénk ami korábban volt (4990 ft/kgja szintén nem volt olcsó) az is megszűnt most.

2013. jan. 26. 17:41
 16/19 anonim ***** válasza:

Most kellene jövőre téli kabátot, csizmát overált venned a gyerekeknek! Tavasszal kell majd venni őszre a meleg cuccokat!

Nyár végén kell következő nyárra venni fél áron a nyári rucikat!

2013. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát igen így csináltam tavaly előre vettem a lánynak kabátot a fiúnak csizmát mondanom se kell hogy kinőtték akkorát nyúlt a lány amire nem is számítottam. Mindegy. Köszi a válaszokat.
2013. jan. 26. 18:40
 18/19 anonim ***** válasza:

én az alsónemű, zokni, harisnya, sapka, cipő kivételével turkálóból vagy vaterán vásárolok

a téli ruhatárát írnám le, 1 kisfiam van:

- 2 kabát

- 1 csizma, 1 őszi/tavaszi bakancs, 1 sportcipő (tornaórára) 2 benti cipő (1 oviba, 1 itthonra)

- 1 overáll naci, 2 bélelt naci

- 5 melegítő naci

- 8 harisnya

- 1 sapka, 1 sál

- 3 meleg pulcsi

- rövid és hosszú ujjú pólóból van kb 7/7 db

- alsógatyából, zokniból sok van

2013. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz, hogy kis vagy nagy városban,vagy falun,teljese mindegy amúgy,de nagyobb városokban van pl H&M vagy C&A.ÉN itt szoktam a gyerekeknek vásárolni.

A leértékeléseket nézem.Pl felső 700ft, vagy 1500ft. Jó minőségűek,nem nyúlik úgy,nem fakul.

Szokott a H&M-ben lenni két felső 2490ft-t,100%pamut...

Próbálom nem szezonban megvenni.Pl Júliusban vettem az a kicsinek téli bakancsot, 1500Ft-t!!!! Tegnap pl a C&A-ban 560ft volt leértékelve egy felső,és a pénztárnál még további 20%-t levontak belőle.

A harisnyák ritkán vannak leértékelve,de azt megveszem rendes áron is,mert az 2év múlva is harisnya.A kínait 4 használat után lökhettem ki,mert kikopott a láb körömnél,meg a lába közénél kilyukadt.A kicsin most a nagy kinőtt harisnyája van H&M-s,senki meg nem mondaná,h hogy két gyereket kiszolgált..

2013. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!