Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyobb gyermekeitek emlékezet...

Nagyobb gyermekeitek emlékezetesebb "aranyköpéseit" megosztanátok velünk?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 22:47
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Pl. a fiam azt kérdezte 2 és fél évesen: "Anya! Ha megnövök akkor ki lesz nekünk a picikénk? Majd veszünk egyet?"

Azóta van kisöcsije!

2009. szept. 3. 23:34
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Lányom alvó maciját úgy hívják hogy Bumi. Egy alkalommal mikor mellé feküdtem és magamhoz öleltem azt mondta nekem. -Anya én nem is vagyok Bumi!

Mentünk a csúszos úton a lány a kezemben módom -nehogy elessünk. -Anya majd én foglak jó.

Énekelt- Hull a pelyhes kedves télapó...

Kértem tőle puszit azt mondja -Te ki puszis.

Most ennyi jutott eszembe sajnos az ember hamar felejt, pedig sokszor olyanokat mond hogy csak na.

Ő most már 4 éves és a legfontosabb téma mostanában hogy én ki leszek ha majd ő anyuka lesz.

2009. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

3 éves hugom énekel:"Kiskarácsonyfa,nagykarácsonyfa,kisült e már a karácsonyfa...

Baba született a rokonságban.Meséltük neki,hogy majd lehet tologatni az új rokonkát neki is.Mire ő:Miért,lesz neki kereke?

Már nagyobb volt,mikor filmet néztünk.ímondta,hogy az ő kedvence az az öreg bácsi,a Malter Mattajó...(Walter Matthau...:))

2009. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak.


Én egy könyvbe bedátumozva felírkáltam pár nagyon jó mondását a fiamnak, így nem felejtjük el. :)


"Nem adok puszit, most mosakodtam!" nekem mondta

"Kis Piheszálam!" nekem mondta

"-Anya! Ők megeszik a csontot?

-Kik?

-Hát gondolkozz!!!Ki eszik csontot?"

:)

2009. szept. 4. 21:36
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem kislány ezt énekelte.:Boci doki tarka :),a boci boci helyett

A barátnőm kislánya meg a Semmi bajra azt mondja,gogy sembivaly :)

2009. szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Olyan édesek amikor ilyeneket mondanak!!! :)
2009. szept. 7. 11:13
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagyhatom, ki bocsi. Nem a gyerekem, az még a pocakban van, a saját aranyköpésem volt.


Egy alkalommal kicsi koromban mentünk egy utcán anyuval, és szembejött egy nagyszakállú zsidó férfi. Én erre jó hangosan, hogy az egész utca hallja:

- Anyu, a bácsinak hol a szája?

2009. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyat tudok amit én mondtam kicsinek!:)

Állatkertben voltunk és elértünk a puputevéhez, néztem egy darabig majd én is jó hangosan:

-Ez pont úgy eszik mint apu!

Na mondanom sem kell hogy apu elbujdokolt, nem láttuk egy darabig! Ezt nekem is mesélték.


Meg volt egy olyan hogy futkostam, beestem az ajó mögő, majd kijöttem, és közöltem:

Húhhh, majdnem elestem!


:)))

2009. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezek is jók! Nem baj, hogy "Ti" mondtátok! :)

Remélem sok anyuka ezentúl fog egy füzetet és elkezdi írkálni ezeket az aranyos ki mondatokat!


Kisfiam mondta 3 évesen: "Jól van! Ha majd nagy leszek és teregetem a ruhákat, és te kérsz majd egy pohár vizet azt fogom mondani, hogy most nem érek rá!"

Ez így történt, azt mondtam neki teregetés közben, hogy most nem érek rá!


:D

2009. szept. 7. 11:59
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Összefirkáltam ismét a frissen festett falat, lehettem két-három éves.


-Katika, ki firkálta össze a falat?

-A Morzsi.

-De a Morzsi nem tud ide felülre rajzolni.

-Hát felállt a babakocsira, és úgy rajzolta össze.


Tesóm két évesen

-Gabika, mi leszel, ha nagy leszel?

-Betörő!!!

2009. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!